7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Mats Jörgen Stefan Karström

Årsinkomst: Kolla Jörgens lön anonymt

Personnummer: 19670503- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 3 maj 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 juli

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Mats Jörgen Stefan Karström

Förnamn: Mats Jörgen Stefan

Tilltalsnamn: Jörgen

Efternamn: Karström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-04-30

Gatuadress: Sjöcronas gata 6 A lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 291 53

Postort: Kristianstad

Distrikt: Kristianstads Heliga Trefaldighet

Församling: Kristianstads Heliga Trefaldighets församling (129001)

Kommun: Kristianstad (1290)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jörgen

Jörgen Karström är en 59 årig man och bosatt på Sjöcronas gata 6 A lgh 1001 i Kristianstad. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 83 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 april 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 60 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jörgen

Informationen om Jörgen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jörgen Karström?

Vad tjänar Jörgen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jörgens
Kreditstatus?

Nyfiken på Jörgens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sjöcronas gata 6 A lgh 1001

Latitud: 56.029288   |   Longitud: 14.164672

Registrerat på adressen


Sjöcronas gata 6 A lgh 1001
291 53 Kristianstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jörgen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jörgen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jörgens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 83 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
iz AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 0,2 −0

Mer om Jörgen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 57 dagar)

Födelsedag

03 maj (en måndag om 308 dagar)

Födelsedatum

1967-05-03 (en onsdag för 21 607 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 308 dagar (en måndag)

Jörgen Karström är en 59 årig man och bosatt på Sjöcronas gata 6 A lgh 1001 i Kristianstad. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 83 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 april 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 60 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jörgens bostadsområde, på postnummer 291 53, är 358 559 kr per år och 6,01 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Jörgens ingår. Jörgens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 79.

Jörgen bor tillsammans med 2 personer: Ida Karström , Anneli Karström . Jörgen är gift med Anneli Karström .

Jörgens nästa födelsedag är om 308 dagar då han fyller 60 år. Hans namnsdag är om 10 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 308 dagar (en måndag).

Namnet Jörgen är 'Dansk form av Georg'.

Jörgen har 1 bolagsengagemang ( iz AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jörgen i Sverige Jörgen Bergström i Rosersberg, Jörgen Karlsson i Degerfors och Jörgen Astonson i Spekeröd.

Informationen om Jörgen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jörgen Karström