7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Aziz Gashi

Årsinkomst: Kolla Aziz lön anonymt

Personnummer: 19670508- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 8 maj 1967

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Aziz Gashi

Förnamn: Aziz

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Gashi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-03-31

Gatuadress: Åsgatan 9

Postnummer: 514 41

Postort: Limmared

Församling: Länghems församling (145206)

Kommun: Tranemo (1452)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Aziz Gashi är 59 år gammal och bor på Åsgatan 9 i Limmared. Hans bostad är en villa på 115 kvm . Där har han bott i 14 år och 85 dagar sedan han flyttade in den 31 mars 2012. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Aziz Gashi?

Vad tjänar Aziz?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Aziz
Kreditstatus?

Nyfiken på Aziz Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Åsgatan 9

Latitud: 57.535980   |   Longitud: 13.359973

Registrerat på adressen


Åsgatan 9
514 41 Limmared

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Aziz kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Aziz hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Aziz bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 115 kvm

Byggår: 1946

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Aziz har inga bolagsengagemang


Mer om Aziz


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 47 dagar)

Födelsedag

08 maj (en lördag om 318 dagar)

Födelsedatum

1967-05-08 (en måndag för 21 597 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 318 dagar (en lördag)

Aziz Gashi är 59 år gammal och bor på Åsgatan 9 i Limmared. Hans bostad är en villa på 115 kvm . Där har han bott i 14 år och 85 dagar sedan han flyttade in den 31 mars 2012. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 514 41, som är Aziz bostadsområde, är medelinkomsten 311 376 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,27 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Tranemo där Aziz ingår. Aziz lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Aziz delar bostaden med Ann-Christin Gashi, en 64 årig kvinna. Hon flyttade in den 31 mars 2012 och har bott där totalt 14 år och 85 dagar. Aziz är gift med Ann-Christin Gashi .

Aziz har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 318 dagar då han fyller 60 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 318 dagar (en lördag).

Aziz har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Aziz i Sverige Aziz Karaliti i Tomelilla, Aziz Sabuncu i Brandbergen och Aziz Cosovic i Göteborg.

Informationen om Aziz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Aziz Gashi