7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Anna Eva Charlotta Lindén

Årsinkomst: Kolla Charlottas lön anonymt

Personnummer: 19670512- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 12 maj 1967

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 12 maj

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Anna Eva Charlotta Lindén

Förnamn: Anna Eva Charlotta

Tilltalsnamn: Charlotta

Efternamn: Lindén

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-12-06

Gatuadress: Lotsvägen 19

Postnummer: 184 92

Postort: Åkersberga

Församling: Österåker-Östra Ryds församling (011702)

Kommun: Österåker (0117)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Charlotta

Charlotta Lindén är 59 år och bosatt på Lotsvägen 19 i Åkersberga. Hon bor i en villa på 112 kvm . Där har hon bott i 22 år och 219 dagar sedan hon flyttade in den 6 december 2003. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Charlotta

Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Charlotta Lindén?

Vad tjänar Charlotta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Charlottas
Kreditstatus?

Nyfiken på Charlottas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lotsvägen 19

Latitud: 59.446868   |   Longitud: 18.286614

Registrerat på adressen


Lotsvägen 19
184 92 Åkersberga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Charlotta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Charlotta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Charlottas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 112 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Charlotta har inga bolagsengagemang


Mer om Charlotta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 62 dagar)

Födelsedag

12 maj (en onsdag om 303 dagar)

Födelsedatum

1967-05-12 (en fredag för 21 612 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 303 dagar (en onsdag)

Charlotta Lindén är 59 år och bosatt på Lotsvägen 19 i Åkersberga. Hon bor i en villa på 112 kvm . Där har hon bott i 22 år och 219 dagar sedan hon flyttade in den 6 december 2003. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 184 92, är medelinkomsten 595 206 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,93 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Charlotta ingår. Charlottas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 100.

Charlotta bor tillsammans med Örjan Hemström. Han har bott på Lotsvägen 19 i totalt 25 år och 346 dagar sedan han först registrerades på adressen den 1 augusti 2000. Hon är gift med Örjan Hemström .

Charlotta fyller 60 år om 303 dagar och har namnsdag om 303 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 60 år om 303 dagar (en onsdag).

Namnet Charlotta är 'Franskt namn (Charlotte), femininform av Charlot (diminutiv av Charles [= Karl])'.

Charlotta har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charlotta i Sverige Charlotta Edholm i Solna, Charlotta Bond i Vollsjö och Charlotta Åkerhielm i Stockholm.

Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Charlotta Lindén