7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Maria Helena Skarp Hentzer
Årsinkomst: Kolla Marias lön anonymt
Personnummer: 19670512-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 12 maj 1967
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Maria Helena Skarp Hentzer
Förnamn: Maria Helena
Tilltalsnamn: Maria
Efternamn: Hentzer
Mellannamn: Skarp
Folkbokföring
Adressändring: 2003-09-28
Gatuadress: Gnedby Rosenhill
Postnummer: 610 33
Postort: Vikbolandet
Församling: Västra Vikbolandets församling (058119)
Kommun: Norrköping (0581)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Maria
Maria Skarp Hentzer är 59 år och bosatt på Gnedby Rosenhill i Vikbolandet. Hon bor i en villa på 125 kvm . Där har hon bott i 22 år och 273 dagar sedan hon flyttade in den 28 september 2003. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Maria
Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gnedby Rosenhill
Registrerat på adressen
610 33 Vikbolandet
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lars Benny Skarp (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Lars Benny Skarp (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-05-01 (6 år) Ägare Maria Skarp Hentzer Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-05-01 (6 år) | Maria Skarp Hentzer | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Marias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 125 kvm
Byggår: 1937
Bolagsengagemang | 0 st
Maria har inga bolagsengagemang
Mer om Maria
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 47 dagar)
Födelsedag
12 maj (en onsdag om 318 dagar)
Födelsedatum
1967-05-12 (en fredag för 21 597 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 318 dagar (en onsdag)
Maria Skarp Hentzer är 59 år och bosatt på Gnedby Rosenhill i Vikbolandet. Hon bor i en villa på 125 kvm . Där har hon bott i 22 år och 273 dagar sedan hon flyttade in den 28 september 2003. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 610 33, är medelinkomsten 395 578 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,00 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Maria ingår. Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 264.
Maria bor tillsammans med Benny Skarp. Han har bott på Gnedby Rosenhill i totalt 22 år och 273 dagar sedan han först registrerades på adressen den 28 september 2003. Det finns även en hund på Marias adress som hon är ägare till. Hon är gift med Benny Skarp .
Maria fyller 60 år om 318 dagar och har namnsdag om 245 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 60 år om 318 dagar (en onsdag).
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Maria har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria i Sverige Maria Forsblom i Ekerö, Maria Kihlstedt i Falkenberg och Maria Persdotter i Motala.
Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maria Skarp Hentzer
Var bor Maria?
Hur gammal är Maria?
Maria Skarp Hentzer är 59 år gammal och föddes den 12 maj 1967. Hon fyller 60 år den 12 maj.
Har Maria några bolagsengagemang?
Maria har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maria några fordon?
Är Maria gift?
Maria är gift med Benny Skarp.
Vilket telefonnummer har Maria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maria.
Vilket stjärntecken har Maria?
Maria har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Maria folkbokförd?
Maria Skarp Hentzer är folkbokförd i Norrköping kommun.
Vilket län tillhör Maria?
Maria Skarp Hentzer tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Maria?
Maria Skarp Hentzer tillhör Västra Vikbolandets församling.