7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Anna-Lena Marita Gustafsson

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19670513- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 13 maj 1967

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 22 oktober

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Anna-Lena Marita Gustafsson

Förnamn: Anna-Lena Marita

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Gustafsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2000-12-11

Gatuadress: Vargvägen 3

Postnummer: 361 32

Postort: Emmaboda

Församling: Emmaboda församling (086201)

Kommun: Emmaboda (0862)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Gustafsson är en 59 årig kvinna och bosatt på Vargvägen 3 i Emmaboda. Hennes bostad är en villa på 117 kvm . Hon flyttade in på adressen den 11 december 2000 och har sammanlagt bott där i 25 år och 193 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Gustafsson?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vargvägen 3

Latitud: 56.641728   |   Longitud: 15.548088

Registrerat på adressen


Vargvägen 3
361 32 Emmaboda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 117 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 40 dagar)

Födelsedag

13 maj (en torsdag om 325 dagar)

Födelsedatum

1967-05-13 (en lördag för 21 590 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 325 dagar (en torsdag)

Anna-Lena Gustafsson är en 59 årig kvinna och bosatt på Vargvägen 3 i Emmaboda. Hennes bostad är en villa på 117 kvm . Hon flyttade in på adressen den 11 december 2000 och har sammanlagt bott där i 25 år och 193 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Anna-Lenas bostadsområde, på postnummer 361 32, är 355 931 kr per år och 4,04 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Emmaboda där Anna-Lenas ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Förutom Anna-Lena bor också Christer Gustafsson på adressen. Där har han bott i 25 år och 193 dagar sedan han först registrerades där den 11 december 2000. Anna-Lena är gift med Christer Gustafsson .

Anna-Lenas nästa födelsedag är om 325 dagar då hon fyller 60 år. Hennes namnsdag är om 122 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 325 dagar (en torsdag).

Namnet Marita är 'Spansk diminutiv av Maria'.

Anna-Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Gustafsson