7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Jonas Roger Laigar

Årsinkomst: Kolla Jonas lön anonymt

Personnummer: 19670710- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 10 juli 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 mars

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Jonas Roger Laigar

Förnamn: Jonas Roger

Tilltalsnamn: Jonas

Efternamn: Laigar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-09-29

Gatuadress: Cedarhillsvägen 3

Postnummer: 514 93

Postort: Ambjörnarp

Distrikt: Ambjörnarp

Församling: Tranemo församling (145201)

Kommun: Tranemo (1452)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jonas

Jonas Laigar är en man på 58 år som bor på Cedarhillsvägen 3 i Ambjörnarp. Jonas bostad är en villa på 185 kvm . Där har han bott i 1 år och 267 dagar sedan han flyttade in den 29 september 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jonas

Informationen om Jonas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jonas Laigar?

Vad tjänar Jonas?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jonas
Kreditstatus?

Nyfiken på Jonas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Cedarhillsvägen 3

Latitud: 57.421613   |   Longitud: 13.299672

Registrerat på adressen


Cedarhillsvägen 3
514 93 Ambjörnarp

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Ambjörnarps Plåtslageri Tony Nilsson Status Aktiv
Ansvarig Tony Mikael Nilsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Tony Mikael Nilsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JACK RUSSELL TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-03-10 (13 år) Ägare Eric Werder Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-03-10 (13 år) Eric Werder Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jonas kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jonas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jonas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 185 kvm

Byggår: 1986

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
CCTeknik Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Jonas


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 348 dagar)

Födelsedag

10 juli (en fredag om 17 dagar)

Födelsedatum

1967-07-10 (en måndag för 21 533 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 17 dagar (en lördag)

Jonas Laigar är en man på 58 år som bor på Cedarhillsvägen 3 i Ambjörnarp. Jonas bostad är en villa på 185 kvm . Där har han bott i 1 år och 267 dagar sedan han flyttade in den 29 september 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jonas postnummer, 514 93, är medelinkomsten 392 504 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,13 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jonas och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tranemo där Jonas ingår. Jonas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Jonas bor tillsammans med Eric Werder. Han är en 22 årig man som flyttade in den 19 september 2025 och har bott där totalt 277 dagar. På adressen finns en hund (som Jonas inte är ägare till). Han är inte gift.

På Jonas nästa födelsedag fyller han 59 år. Den inträffar om 17 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 17 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 279 dagar.

Namnet Jonas är 'Grekisk form av det hebreiska namnet Jona ’duva’, eller kortform av Johannes'.

Jonas har 1 bolagsengagemang ( CCTeknik ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jonas i Sverige Jonas von Essen i Alingsås, Jonas Källqvist i Kinna och Jonas Fagerström i Torslanda.

Informationen om Jonas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jonas Laigar