7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Ulf Jörgen Patrik Isaksson

Årsinkomst: Kolla Jörgens lön anonymt

Personnummer: 19670710- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 10 juli 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 juli

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Ulf Jörgen Patrik Isaksson

Förnamn: Ulf Jörgen Patrik

Tilltalsnamn: Jörgen

Efternamn: Isaksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-07-07

Gatuadress: Väktarestigen 9

Postnummer: 247 71

Postort: Genarp

Distrikt: Genarp

Församling: Genarps församling (128120)

Kommun: Lund (1281)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jörgen

Jörgen Isaksson är en man på 58 år som bor på Väktarestigen 9 i Genarp. Jörgens bostad är en villa på 172 kvm . Där har han bott i 22 år och 353 dagar sedan han flyttade in den 7 juli 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jörgen

Informationen om Jörgen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jörgen Isaksson?

Vad tjänar Jörgen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jörgens
Kreditstatus?

Nyfiken på Jörgens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Väktarestigen 9

Latitud: 55.602510   |   Longitud: 13.393030

Registrerat på adressen


Väktarestigen 9
247 71 Genarp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-03-20 (9 år) Ägare Jörgen Isaksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-03-20 (9 år) Jörgen Isaksson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jörgen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jörgen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jörgens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 172 kvm

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jörgen har inga bolagsengagemang


Mer om Jörgen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 350 dagar)

Födelsedag

10 juli (en fredag om 15 dagar)

Födelsedatum

1967-07-10 (en måndag för 21 535 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 15 dagar (en lördag)

Jörgen Isaksson är en man på 58 år som bor på Väktarestigen 9 i Genarp. Jörgens bostad är en villa på 172 kvm . Där har han bott i 22 år och 353 dagar sedan han flyttade in den 7 juli 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jörgens postnummer, 247 71, är medelinkomsten 405 777 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,39 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jörgen och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Jörgen ingår. Jörgens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 286.

Jörgen bor tillsammans med 2 personer: Olivia Strömberg , Julita Strömberg Isaksson . På adressen finns en hund (som Jörgen är ägare till). Han är gift med Julita Strömberg Isaksson .

På Jörgens nästa födelsedag fyller han 59 år. Den inträffar om 15 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 15 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 14 dagar.

Namnet Jörgen är 'Dansk form av Georg'.

Jörgen har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jörgen i Sverige Jörgen Bergström i Rosersberg, Jörgen Karlsson i Degerfors och Jörgen Astonson i Spekeröd.

Informationen om Jörgen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jörgen Isaksson