7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Lars Kennet Gerle Olofsson

Lars registrerades som avliden 2026-03-15.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19670722- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 22 juli 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Lars Kennet Gerle Olofsson

Förnamn: Lars Kennet Gerle

Tilltalsnamn: Lars

Efternamn: Olofsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2024-03-01

Gatuadress: Liebäckskroken 10 C lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 256 58

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars

Lars Olofsson är 58 år och bosatt på Liebäckskroken 10 C lgh 1302 i Helsingborg. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 65 kvm . Där har han bott i 2 år och 129 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Olofsson?

Vad tjänar Lars?

Karta & vägbeskrivning till Liebäckskroken 10 C lgh 1302

Latitud: 56.030888   |   Longitud: 12.722275

Registrerat på adressen


Liebäckskroken 10 C lgh 1302
256 58 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 65 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1955

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars har inga bolagsengagemang


Mer om Lars


Födelsedatum

1967-07-22

Lars Olofsson registrerades som avliden 2026-03-15. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Lars Olofsson är 58 år och bosatt på Liebäckskroken 10 C lgh 1302 i Helsingborg. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 65 kvm . Där har han bott i 2 år och 129 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 256 58, är medelinkomsten 261 312 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,98 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Lars ingår.

Lars bor tillsammans med 2 personer: Désirée Håkansson , Kristoffer Håkansson . Han är inte gift.

Lars fyller 59 år om 14 dagar och har namnsdag om 33 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 1 år och 14 dagar (en torsdag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Olofsson