7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Karar Mohammed Hussein Mohsen Al Jassani

Årsinkomst: Kolla Karars lön anonymt

Personnummer: 19670729- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 29 juli 1967

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Karar Mohammed Hussein Mohsen Al Jassani

Förnamn: Karar Mohammed Hussein Mohsen

Tilltalsnamn: Karar

Efternamn: Al Jassani

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-12-19

Gatuadress: Startsträckan 5

Postnummer: 302 56

Postort: Halmstad

Distrikt: Snöstorp

Församling: Snöstorps församling (138003)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Karar

Karar Al Jassani är en man på 58 år som bor på Startsträckan 5 i Halmstad. Karars bostad är en villa på 70 kvm . Där har han bott i 7 år och 198 dagar sedan han flyttade in den 19 december 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Karar

Informationen om Karar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karar Al Jassani?

Vad tjänar Karar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karars
Kreditstatus?

Nyfiken på Karars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Startsträckan 5

Latitud: 56.675047   |   Longitud: 12.917968

Registrerat på adressen


Startsträckan 5
302 56 Halmstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 70 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Karar har inga bolagsengagemang


Mer om Karar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 341 dagar)

Födelsedag

29 juli (en onsdag om 24 dagar)

Födelsedatum

1967-07-29 (en lördag för 21 526 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 24 dagar (en torsdag)

Karar Al Jassani är en man på 58 år som bor på Startsträckan 5 i Halmstad. Karars bostad är en villa på 70 kvm . Där har han bott i 7 år och 198 dagar sedan han flyttade in den 19 december 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Karars postnummer, 302 56, är medelinkomsten 386 279 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,14 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Karar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Karar ingår. Karars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 99.

Karar bor tillsammans med 2 personer: Tiba Al-Jassani , Juhaina Niama . Han är gift med Juhaina Niama .

På Karars nästa födelsedag fyller han 59 år. Den inträffar om 24 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 24 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Karar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karar i Sverige Karar Salman i Malmö, Karar Al-Khalidi i Järfälla och Karar Mhawel i Kalmar.

Informationen om Karar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karar Al Jassani