7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Karl Olof Greger Berglind

Årsinkomst: Kolla Gregers lön anonymt

Personnummer: 19670729- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 29 juli 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 13 mars

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Karl Olof Greger Berglind

Förnamn: Karl Olof Greger

Tilltalsnamn: Greger

Efternamn: Berglind

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-07-25

Gatuadress: Gröntuv 17

Postnummer: 785 61

Postort: Djurås

Församling: Gagnefs församling (202602)

Kommun: Gagnef (2026)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Greger

Greger Berglind är en man på 58 år som bor på Gröntuv 17 i Djurås. Gregers bostad är en villa på 116 kvm . Där har han bott i 11 år och 350 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Greger

Informationen om Greger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Greger Berglind?

Vad tjänar Greger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Gregers
Kreditstatus?

Nyfiken på Gregers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gröntuv 17

Latitud: 60.578197   |   Longitud: 15.124211

Registrerat på adressen


Gröntuv 17
785 61 Djurås

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Greger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Greger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Gregers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 116 kvm

Byggår: 1988

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Greger har inga bolagsengagemang


Mer om Greger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 346 dagar)

Födelsedag

29 juli (en onsdag om 19 dagar)

Födelsedatum

1967-07-29 (en lördag för 21 531 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 19 dagar (en torsdag)

Greger Berglind är en man på 58 år som bor på Gröntuv 17 i Djurås. Gregers bostad är en villa på 116 kvm . Där har han bott i 11 år och 350 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Gregers postnummer, 785 61, är medelinkomsten 364 527 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,37 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Greger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gagnef där Greger ingår. Gregers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Greger bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Gregers nästa födelsedag fyller han 59 år. Den inträffar om 19 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 19 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 246 dagar.

Namnet Greger är 'Svensk form av det latinska namnet Grego´rius (urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vaksamme’)'.

Greger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Greger i Sverige Greger Nilsson i Gislaved, Greger Bonde i Falun och Greger Hagelin i Stockholm.

Informationen om Greger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Greger Berglind