7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Stig Erik Ingvar Pettersson

Årsinkomst: Kolla Ingvars lön anonymt

Personnummer: 19670810- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 10 augusti 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 april

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Stig Erik Ingvar Pettersson

Förnamn: Stig Erik Ingvar

Tilltalsnamn: Ingvar

Efternamn: Pettersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-04-23

Gatuadress: Gamla Vintrosavägen 38

Postnummer: 702 28

Postort: Örebro

Församling: Adolfsbergs församling (188031)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ingvar

Ingvar Pettersson är en man på 58 år som bor på Gamla Vintrosavägen 38 i Örebro. Ingvars bostad är en villa på 168 kvm . Där har han bott i 18 år och 88 dagar sedan han flyttade in den 23 april 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ingvar

Informationen om Ingvar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ingvar Pettersson?

Vad tjänar Ingvar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ingvars
Kreditstatus?

Nyfiken på Ingvars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gamla Vintrosavägen 38

Latitud: 59.248416   |   Longitud: 15.156559

Registrerat på adressen


Gamla Vintrosavägen 38
702 28 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ingvar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ingvar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ingvars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 168 kvm

Byggår: 1991

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ingvar har inga bolagsengagemang


Mer om Ingvar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 344 dagar)

Födelsedag

10 augusti (en måndag om 21 dagar)

Födelsedatum

1967-08-10 (en torsdag för 21 529 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 21 dagar (en tisdag)

Ingvar Pettersson är en man på 58 år som bor på Gamla Vintrosavägen 38 i Örebro. Ingvars bostad är en villa på 168 kvm . Där har han bott i 18 år och 88 dagar sedan han flyttade in den 23 april 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Ingvars postnummer, 702 28, är medelinkomsten 441 194 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,77 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ingvar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Ingvar ingår. Ingvars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 72.

Ingvar bor tillsammans med Lina Pettersson. Hon är en 19 årig kvinna som flyttade in den 23 april 2008 och har bott där totalt 18 år och 88 dagar. Han är inte gift.

På Ingvars nästa födelsedag fyller han 59 år. Den inträffar om 21 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 21 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 264 dagar.

Namnet Ingvar är 'Nordiskt namn, sammansatt av gudanamnet Ing och ett ord med bet. ’krigare’'.

Ingvar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ingvar i Sverige Ingvar Tunerup i Tjörnarp, Ingvar Sanfridsson i Kumla och Ingvar Stendahl i Allerum.

Informationen om Ingvar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ingvar Pettersson