7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Jerry Orvar Thomas Nilsson

Årsinkomst: Kolla Jerrys lön anonymt

Personnummer: 19670820- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 20 augusti 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 september

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Jerry Orvar Thomas Nilsson

Förnamn: Jerry Orvar Thomas

Tilltalsnamn: Jerry

Efternamn: Nilsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-06-05

Gatuadress: Kolonigatan 28

Postnummer: 261 52

Postort: Landskrona

Församling: Landskrona församling (128201)

Kommun: Landskrona (1282)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jerry

Jerry Nilsson är en man på 58 år som bor på Kolonigatan 28 i Landskrona. Jerrys bostad är en villa på 149 kvm . Där har han bott i 22 år och 22 dagar sedan han flyttade in den 5 juni 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jerry

Informationen om Jerry kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jerry Nilsson?

Vad tjänar Jerry?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jerrys
Kreditstatus?

Nyfiken på Jerrys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kolonigatan 28

Latitud: 55.878957   |   Longitud: 12.850254

Registrerat på adressen


Kolonigatan 28
261 52 Landskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jerry kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jerry hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jerrys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 149 kvm

Byggår: 1949

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jerry har inga bolagsengagemang


Mer om Jerry


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 311 dagar)

Födelsedag

20 augusti (en torsdag om 54 dagar)

Födelsedatum

1967-08-20 (en söndag för 21 496 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 54 dagar (en fredag)

Jerry Nilsson är en man på 58 år som bor på Kolonigatan 28 i Landskrona. Jerrys bostad är en villa på 149 kvm . Där har han bott i 22 år och 22 dagar sedan han flyttade in den 5 juni 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jerrys postnummer, 261 52, är medelinkomsten 285 428 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,57 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jerry och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Jerry ingår. Jerrys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 74.

Jerry bor tillsammans med 4 personer: Anthon Nilsson Strandberg , Carina Strandberg , Emma Nilsson Strandberg , Andreas Olsson . Han är inte gift.

På Jerrys nästa födelsedag fyller han 59 år. Den inträffar om 54 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 54 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 83 dagar.

Namnet Orvar är 'Nordiskt namn, eg. genitiv av ett isländskt ord med bet. ’pil’'.

Jerry har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jerry i Sverige Jerry Solfeldt i Forsa, Jerry Håkansson i Sölvesborg och Jerry Carlqvist i Tingsryd.

Informationen om Jerry kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jerry Nilsson