7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Evy Anna-Lena Reinhold

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19670823- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 23 augusti 1967

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 12 februari

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Evy Anna-Lena Reinhold

Förnamn: Evy Anna-Lena

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Reinhold

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1991-04-15

Gatuadress: Skräddaregården 34

Postnummer: 423 54

Postort: Torslanda

Församling: Torslanda-Björlanda församling (148028)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Reinhold är en 58 årig kvinna och bosatt på Skräddaregården 34 i Torslanda. Hennes bostad är en villa på 130 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 april 1991 och har sammanlagt bott där i 35 år och 103 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Reinhold?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skräddaregården 34

Latitud: 57.745171   |   Longitud: 11.824631

Registrerat på adressen


Skräddaregården 34
423 54 Torslanda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 130 kvm

Byggår: 1935

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 338 dagar)

Födelsedag

23 augusti (en söndag om 27 dagar)

Födelsedatum

1967-08-23 (en onsdag för 21 523 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 27 dagar (en måndag)

Anna-Lena Reinhold är en 58 årig kvinna och bosatt på Skräddaregården 34 i Torslanda. Hennes bostad är en villa på 130 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 april 1991 och har sammanlagt bott där i 35 år och 103 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Anna-Lenas bostadsområde, på postnummer 423 54, är 555 694 kr per år och 1,54 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Anna-Lenas ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 343.

Förutom Anna-Lena bor också Tore Reinhold på adressen. Där har han bott i 35 år och 115 dagar sedan han först registrerades där den 3 april 1991. Anna-Lena är gift med Tore Reinhold .

Anna-Lenas nästa födelsedag är om 27 dagar då hon fyller 59 år. Hennes namnsdag är om 200 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 1 år och 27 dagar (en måndag).

Namnet Evy är 'Smekform av Eva'.

Anna-Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Reinhold