7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Nils Roger Lindholm

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19670830- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 30 augusti 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Nils Roger Lindholm

Förnamn: Nils Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Lindholm

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-05-03

Gatuadress: Skånela Stensta 273

Postnummer: 195 96

Postort: Rosersberg

Distrikt: Norrsunda-Skånela

Församling: Norrsunda församling (019108)

Kommun: Sigtuna (0191)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Lindholm är en man på 58 år som bor på Skånela Stensta 273 i Rosersberg. Rogers bostad är en villa på 186 kvm . Där har han bott i 72 dagar sedan han flyttade in den 3 maj 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Lindholm?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skånela Stensta 273

Latitud: 59.610808   |   Longitud: 17.969249

Registrerat på adressen


Skånela Stensta 273
195 96 Rosersberg

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Märsta mat för alla AB Status Aktiv
Ansvarig Nils Patrik Bergh (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Nils Patrik Bergh (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 186 kvm

Byggår: 1935

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 318 dagar)

Födelsedag

30 augusti (en söndag om 47 dagar)

Födelsedatum

1967-08-30 (en onsdag för 21 503 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 47 dagar (en måndag)

Roger Lindholm är en man på 58 år som bor på Skånela Stensta 273 i Rosersberg. Rogers bostad är en villa på 186 kvm . Där har han bott i 72 dagar sedan han flyttade in den 3 maj 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rogers postnummer, 195 96, är medelinkomsten 445 827 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,51 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sigtuna där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 119.

Roger bor tillsammans med 3 personer: Jeanette Skog Båskman , Patrik Bergh , Lena Margareta Bergström . Han är inte gift.

På Rogers nästa födelsedag fyller han 59 år. Den inträffar om 47 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 47 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 323 dagar.

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Lindholm