7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Bengt Per Axel Eriksson
Årsinkomst: Kolla Bengts lön anonymt
Personnummer: 19670913-
Ålder: 58 år
Födelsedag: 13 september 1967
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 21 mars
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Bengt Per Axel Eriksson
Förnamn: Bengt Per Axel
Tilltalsnamn: Bengt
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2003-05-26
Gatuadress: Stackhult Uttersmad 1
Postnummer: 516 95
Postort: Målsryd
Distrikt: Toarp
Församling: Toarps församling (149006)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Bengt
Bengt Eriksson är en 58 årig man och bosatt på Stackhult Uttersmad 1 i Målsryd. Hans bostad är ett lantbruk på 128 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 maj 2003 och har sammanlagt bott där i 23 år och 32 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Bengt
Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stackhult Uttersmad 1
Registrerat på adressen
516 95 Målsryd
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Bengt Per Axel Eriksson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Bengt Per Axel Eriksson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bengt kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bengt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bengts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 128 kvm
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Bengt
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
58 år (och 287 dagar)
Födelsedag
13 september (en söndag om 78 dagar)
Födelsedatum
1967-09-13 (en onsdag för 21 472 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 1 år och 78 dagar (en måndag)
Bengt Eriksson är en 58 årig man och bosatt på Stackhult Uttersmad 1 i Målsryd. Hans bostad är ett lantbruk på 128 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 maj 2003 och har sammanlagt bott där i 23 år och 32 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Bengts bostadsområde, på postnummer 516 95, är 378 114 kr per år och 1,80 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Bengts ingår. Bengts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 237.
Förutom Bengt bor också Annie Eriksson på adressen. Där har hon bott i 23 år och 32 dagar sedan hon först registrerades där den 26 maj 2003. Bengt är inte gift.
Bengts nästa födelsedag är om 78 dagar då han fyller 59 år. Hans namnsdag är om 267 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 78 dagar (en måndag).
Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.
Bengt har 1 bolagsengagemang (
Eriksson, Bengt
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt i Sverige Bengt von Hofsten i Stockholm, Bengt Johansson i Falkenberg och Bengt Falk i Gnarp.
Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Bengt Eriksson
Var bor Bengt?
Hur gammal är Bengt?
Bengt Eriksson är 58 år gammal och föddes den 13 september 1967. Han fyller 59 år den 13 september.
Har Bengt några bolagsengagemang?
Bengt har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Eriksson, Bengt . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Bengt några fordon?
Är Bengt gift?
Bengt är inte gift.
Vilket telefonnummer har Bengt?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Bengt.
Vilket stjärntecken har Bengt?
Bengt har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Bengt folkbokförd?
Bengt Eriksson är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Bengt?
Bengt Eriksson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Bengt?
Bengt Eriksson tillhör Toarps församling.