7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Lars Ronny Halvarsson

Årsinkomst: Kolla Ronnys lön anonymt

Personnummer: 19670913- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 13 september 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 16 maj

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Lars Ronny Halvarsson

Förnamn: Lars Ronny

Tilltalsnamn: Ronny

Efternamn: Halvarsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-02-05

Gatuadress: Bäckåkersvägen 28

Postnummer: 792 95

Postort: Mora

Distrikt: Mora

Församling: Mora församling (206201)

Kommun: Mora (2062)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ronny

Ronny Halvarsson är en 58 årig man och bosatt på Bäckåkersvägen 28 i Mora. Hans bostad är en villa på 121 kvm . Han flyttade in på adressen den 5 februari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 135 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ronny

Informationen om Ronny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ronny Halvarsson?

Vad tjänar Ronny?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ronnys
Kreditstatus?

Nyfiken på Ronnys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bäckåkersvägen 28

Latitud: 61.073674   |   Longitud: 14.492223

Registrerat på adressen


Bäckåkersvägen 28
792 95 Mora

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
ÖSTSIBIRISK LAIKA Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-01-05 (9 år) Ägare Ronny Halvarsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-01-05 (9 år) Ronny Halvarsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ronny kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ronny hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ronnys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 121 kvm

Byggår: 1980

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
NTEKRL AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Vice VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 22,8 Vinst (MSEK) 2,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Vice VD 25-50% 2024 22,8 2,1

Mer om Ronny


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 280 dagar)

Födelsedag

13 september (en söndag om 85 dagar)

Födelsedatum

1967-09-13 (en onsdag för 21 465 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 85 dagar (en måndag)

Ronny Halvarsson är en 58 årig man och bosatt på Bäckåkersvägen 28 i Mora. Hans bostad är en villa på 121 kvm . Han flyttade in på adressen den 5 februari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 135 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ronnys bostadsområde, på postnummer 792 95, är 416 368 kr per år och 3,24 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Mora där Ronnys ingår. Ronnys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.

Ronny bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns också en hund registrerad som Ronny är ägare till. Ronny är inte gift.

Ronnys nästa födelsedag är om 85 dagar då han fyller 59 år. Hans namnsdag är om 330 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 85 dagar (en måndag).

Namnet Ronny är 'Smekform av Ronald'.

Ronny har 1 bolagsengagemang ( NTEKRL AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ronny i Sverige Ronny Torstensson i Perstorp, Ronny Löf i Eksjö och Ronny Hedqvist i Västerås.

Informationen om Ronny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ronny Halvarsson