7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-27
Habibullah Faizullah
Årsinkomst: Kolla Habibullahs lön anonymt
Personnummer: 19670925-
Ålder: 58 år
Födelsedag: 25 september 1967
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Habibullah Faizullah
Förnamn: Habibullah
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Faizullah
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2005-06-20
Gatuadress: Torsbygatan 15 lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 123 41
Postort: Farsta
Distrikt: Farsta
Församling: Farsta församling (018025)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Habibullah Faizullah är en 58 årig man bosatt i Stockholm kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har han bott i sammanlagt 21 år och 37 dagar sedan 20 juni 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Torsbygatan 15 lgh 1202
Registrerat på adressen
123 41 Farsta
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-10-03 (6 år) Ägare Diana Arhipova Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-10-03 (6 år) | Diana Arhipova | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Habibullah kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Habibullah hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Habibullahs bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 75 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1958
Bolagsengagemang | 0 st
Habibullah har inga bolagsengagemang
Mer om Habibullah
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
58 år (och 305 dagar)
Födelsedag
25 september (en fredag om 60 dagar)
Födelsedatum
1967-09-25 (en måndag för 21 490 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 1 år och 60 dagar (en lördag)
Habibullah Faizullah är en 58 årig man bosatt i Stockholm kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har han bott i sammanlagt 21 år och 37 dagar sedan 20 juni 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Habibullahs bostadsområde, på postnummer 123 41, har 5,07 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 364 308 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Habibullahs ingår. Habibullahs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 85.
Habibullah bor tillsammans med en 32 årig kvinna vid namn Diana Arhipova. Hon registrerades på adressen den 7 mars 2022, och har bott där totalt 4 år och 142 dagar. De har också en hund i bostaden som Habibullah inte är ägare till. Han är gift med Sabina Shovkatovna Mammadova .
Vill du fira Habibullahs födelsedag ska du gratulera honom om 60 dagar då han fyller 59 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 60 dagar (en lördag).
Habibullah har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Habibullah i Sverige det senaste kvartalet är Habibullah Demirkan i Västerås, Habibullah Mehrabi i Bro och Habibullah Najafi i Borås.
Informationen om Habibullah kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Habibullah Faizullah
Var bor Habibullah?
Hur gammal är Habibullah?
Habibullah Faizullah är 58 år gammal och föddes den 25 september 1967. Han fyller 59 år den 25 september.
Har Habibullah några bolagsengagemang?
Habibullah har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Habibullah några fordon?
Är Habibullah gift?
Habibullah är gift med Sabina Shovkatovna Mammadova.
Vilket telefonnummer har Habibullah?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Habibullah.
Vilket stjärntecken har Habibullah?
Habibullah har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Habibullah folkbokförd?
Habibullah Faizullah är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Habibullah?
Habibullah Faizullah tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Habibullah?
Habibullah Faizullah tillhör Farsta församling.