7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Fredrik Lylander

Årsinkomst: Kolla Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19670928- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 28 september 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Fredrik Lylander

Förnamn: Fredrik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Lylander

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1992-09-27

Gatuadress: Korsviksvägen 48

Postnummer: 475 45

Postort: Fotö

Församling: Öckerö församling (140701)

Kommun: Öckerö (1407)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Fredrik Lylander är 58 år gammal och bor på Korsviksvägen 48 i Fotö. Hans bostad är en villa på 153 kvm . Där har han bott i 33 år och 300 dagar sedan han flyttade in den 27 september 1992. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fredrik Lylander?

Vad tjänar Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Korsviksvägen 48

Latitud: 57.667596   |   Longitud: 11.655113

Registrerat på adressen


Korsviksvägen 48
475 45 Fotö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 153 kvm

Byggår: 1995

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fredrik har inga bolagsengagemang


Mer om Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 299 dagar)

Födelsedag

28 september (en måndag om 66 dagar)

Födelsedatum

1967-09-28 (en torsdag för 21 484 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 66 dagar (en tisdag)

Fredrik Lylander är 58 år gammal och bor på Korsviksvägen 48 i Fotö. Hans bostad är en villa på 153 kvm . Där har han bott i 33 år och 300 dagar sedan han flyttade in den 27 september 1992. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 475 45, som är Fredriks bostadsområde, är medelinkomsten 455 212 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,33 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Öckerö där Fredriks ingår. Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.

Fredrik delar bostaden med Åsa Lylander, en 54 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 januari 1992 och har bott där totalt 34 år och 204 dagar. Fredrik är gift med Åsa Lylander .

Fredrik har namnsdag om 359 dagar och nästa födelsedag inträffar om 66 dagar då han fyller 59 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 66 dagar (en tisdag).

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Fredrik har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fredrik i Sverige Fredrik Lindström i Stockholm, Fredrik Emilsson i Sollentuna och Fredrik Pourmokhtari Holwaster i Stockholm.

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fredrik Lylander