7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Kent Owe Roger Hjalmarsson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19670928- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 28 september 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Kent Owe Roger Hjalmarsson

Förnamn: Kent Owe Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Hjalmarsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-05-31

Gatuadress: Sköldgatan 2 C lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 212 29

Postort: Malmö

Distrikt: Malmö Sankt Pauli

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Hjalmarsson är 58 år gammal och bor på Sköldgatan 2 C lgh 1101 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 69 kvm . Där har han bott i 3 år och 39 dagar sedan han flyttade in den 31 maj 2023. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Hjalmarsson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sköldgatan 2 C lgh 1101

Latitud: 55.599987   |   Longitud: 13.042141

Registrerat på adressen


Sköldgatan 2 C lgh 1101
212 29 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2024-03-04 (2 år) Ägare Gunilla Nilsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2024-03-04 (2 år) Gunilla Nilsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 69 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1949

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
HSB Bostadsrättsförening Kallan i Malmö Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 284 dagar)

Födelsedag

28 september (en måndag om 81 dagar)

Födelsedatum

1967-09-28 (en torsdag för 21 469 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 81 dagar (en tisdag)

Roger Hjalmarsson är 58 år gammal och bor på Sköldgatan 2 C lgh 1101 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 69 kvm . Där har han bott i 3 år och 39 dagar sedan han flyttade in den 31 maj 2023. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 212 29, som är Rogers bostadsområde, är medelinkomsten 358 830 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,25 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 179.

Roger delar bostaden med Gunilla Nilsson, en 57 årig kvinna. Hon flyttade in den 31 maj 2023 och har bott där totalt 3 år och 39 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Roger inte är ägare till. Roger är inte gift.

Roger har namnsdag om 328 dagar och nästa födelsedag inträffar om 81 dagar då han fyller 59 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 81 dagar (en tisdag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har 1 bolagsengagemang ( HSB Bostadsrättsförening Kallan i Malmö ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Hjalmarsson