7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Mohammed Diar Baker

Årsinkomst: Kolla Diars lön anonymt

Personnummer: 19671014- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 14 oktober 1967

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Mohammed Diar Baker

Förnamn: Mohammed Diar

Tilltalsnamn: Diar

Efternamn: Baker

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-07-27

Gatuadress: Arlaborgsvägen 15

Postnummer: 702 28

Postort: Örebro

Distrikt: Adolfsberg

Församling: Adolfsbergs församling (188031)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Diar

Diar Baker är en 58 årig man och bosatt på Arlaborgsvägen 15 i Örebro. Hans bostad är en villa på 135 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 juli 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 345 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Diar

Informationen om Diar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Diar Baker?

Vad tjänar Diar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Diars
Kreditstatus?

Nyfiken på Diars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Arlaborgsvägen 15

Latitud: 59.251510   |   Longitud: 15.168216

Registrerat på adressen


Arlaborgsvägen 15
702 28 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Diar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Diar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Diars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 135 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Diar har inga bolagsengagemang


Mer om Diar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 266 dagar)

Födelsedag

14 oktober (en onsdag om 99 dagar)

Födelsedatum

1967-10-14 (en lördag för 21 451 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 99 dagar (en torsdag)

Diar Baker är en 58 årig man och bosatt på Arlaborgsvägen 15 i Örebro. Hans bostad är en villa på 135 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 juli 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 345 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Diars bostadsområde, på postnummer 702 28, är 441 194 kr per år och 1,77 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Diars ingår. Diars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 67.

Diar bor tillsammans med 3 personer: Diako Baker , Bekhal Mohammed , Allan Baker . Diar är gift med Bekhal Mohammed .

Diars nästa födelsedag är om 99 dagar då han fyller 59 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 99 dagar (en torsdag).

Diar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diar i Sverige Diar Zaheir i Västra Frölunda, Diar Hamid i Spånga och Diar Rajab i Bro.

Informationen om Diar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Diar Baker