7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Roger Hans Gustafsson
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19671018-
Ålder: 58 år
Födelsedag: 18 oktober 1967
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Roger Hans Gustafsson
Förnamn: Roger Hans
Tilltalsnamn: Roger
Efternamn: Gustafsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-04-27
Gatuadress: Vägstumpen 8
Postnummer: 760 15
Postort: Gräddö
Församling: Rådmansö församling (018822)
Kommun: Norrtälje (0188)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Roger
Roger Gustafsson är 58 år gammal och bor på Vägstumpen 8 i Gräddö. Hans bostad är en villa på 161 kvm . Där har han bott i 17 år och 64 dagar sedan han flyttade in den 27 april 2009. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vägstumpen 8
Registrerat på adressen
760 15 Gräddö
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2009-07-13 (16 år) Ägare Mona Granström Gustafsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2009-07-13 (16 år) | Mona Granström Gustafsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rogers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 161 kvm
Byggår: 2009
Bolagsengagemang | 0 st
Roger har inga bolagsengagemang
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
58 år (och 255 dagar)
Födelsedag
18 oktober (en söndag om 110 dagar)
Födelsedatum
1967-10-18 (en onsdag för 21 440 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 1 år och 110 dagar (en måndag)
Roger Gustafsson är 58 år gammal och bor på Vägstumpen 8 i Gräddö. Hans bostad är en villa på 161 kvm . Där har han bott i 17 år och 64 dagar sedan han flyttade in den 27 april 2009. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 760 15, som är Rogers bostadsområde, är medelinkomsten 432 982 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,76 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.
Roger bor tillsammans med 3 personer: Adam Gustafsson , Mona Granström Gustafsson , Filip Gustafsson . På adressen finns också en hund registrerad som Roger inte är ägare till. Roger är gift med Mona Granström Gustafsson .
Roger har namnsdag om 337 dagar och nästa födelsedag inträffar om 110 dagar då han fyller 59 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 110 dagar (en måndag).
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Gustafsson
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Gustafsson är 58 år gammal och föddes den 18 oktober 1967. Han fyller 59 år den 18 oktober.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är gift med Mona Granström Gustafsson.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Gustafsson är folkbokförd i Norrtälje kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Gustafsson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Gustafsson tillhör Rådmansö församling.