Adress:
Norra vägen 1334 32 Anderstorp
Fordonsinnehav:
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Om Andreas
I Andreas Jennerheds hemkommun Gislaved finns det 315 inkomstmiljonärer. På postnummer 334 32, där Andreas bor, har 4,8 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 306 040 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas... Läs mer
Informationen om Andreas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Personuppgifter

Namnregistrering
- Personnamn
- Andreas Jennerhed
- Förnamn
- Björn Andreas
- Tilltalsnamn
- Andreas
- Efternamn
- Jennerhed
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Gatuadress
- Norra vägen 1
- Postnummer
- 334 32
- Postort
- Anderstorp
- Församling
- Anderstorps församling (066204)
- Kommun
-
Gislaved (0662)
- Län
- Jönköping (06)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Vad tjänar Andreas Jennerhed?
Om du vill se vad Andreas Jennerhed i Gislaveds kommun tjänar kan du beställa Lönekollen för 39 kr. I Lönekollen kan du helt anonymt se vad Andreas har för lön samt vad han har för inkomst av kapital. Du kan också se om Andreas Jennerhed har några tidigare betalningsanmärkningar.
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Se vad Andreas Jennerhed tjänarNu 199 kr - ordinarie 249 kr

Karta & vägbeskrivning till Norra vägen 1
Registrerat på adressen
334 32 Anderstorp
Summering
Boendeform
Personer (Folkbokförda)
Björn Andreas Jennerhed (53) |
Corinne Isabelle Jennerhed (47) |
Aina Mylene Margareta Jennerhed (19) |
Telefonnummer
076-018 38 93 Björn Andreas Jennerhed | |
073-997 06 48 Corinne Isabelle Jennerhed | |
076-189 55 00 Aina Mylene Margareta Jennerhed |
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Inkomster & anmärkningar
Björn Andreas Jennerhed Se anonymt direkt |
Corinne Isabelle Jennerhed Se anonymt direkt |
Aina Mylene Margareta Jennerhed Se anonymt direkt |
Hundar Uppdaterad 2020-11-26
Hundras |
Chipnummer |
Kön |
Födelsedatum |
Ålder (år) |
Ägare |
BLANDRAS
|
Dold - Bli validerad medlem för att se | 2018-06-06 | 2 | Corinne Jennerhed | |
BLANDRAS
|
Dold - Bli validerad medlem för att se | 2005-09-11 | 15 | Corinne Jennerhed |

Bolagsengagemang

Andreas är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Andreas
-
Namnsdag
- 30 november
-
Stjärntecken
- Skorpionen (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 53 år (och 103 dagar)
-
Födelsedag
- 14 november (en söndag om 262 dagar)
-
Födelsedatum
- 1967-11-14 (en tisdag för 19 462 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 60 år om 6 år och 262 dagar (en söndag)
I Andreas Jennerheds hemkommun Gislaved finns det 315 inkomstmiljonärer. På postnummer 334 32, där Andreas bor, har 4,8 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 306 040 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas snittinkomst till 74,4 % av männens. I detta postnummer uppgår denna siffra till 72,8 %.
Andreas Jennerhed har sin bostad på Norra vägen 1 som ligger i postorten Anderstorp som tillhör Gislaveds kommun. Han bor i ett område som tillhör Anderstorps församling. Det finns 3 personer folkbokförda på denna adress, Andreas Jennerhed (53 år), Corinne Jennerhed (47 år) och Mylene Jennerhed (19 år). Det finns 2 hundar registrerade på hans adress , en Blandras född 2005 och en Blandras född 2018.
Tage Erlander (Socialdemokraterna) var Sveriges statsminister när Andreas Jennerhed föddes. Det året blev även Malmö FF svenska mästare i fotboll och den totala folkmängden i Sverige var vid årets utgång 7 892 774 personer. Hans stjärntecken är skorpion (enligt kinesiskt horoskop är han född i Getens år). Han är 60-talist och föddes på hösten. Betydelsen av Andreas är 'Grekiskt namn, eg. smekform av namn på Andr- ’man, människa’'. Han har namnsdag om om 278 dagar och blir 54 år gammal om 262 dagar. Andreas civilstånd är gift.
Andreas har inga bolagsengagemang.
Via Ratsit görs det på ett år över 100 miljoner sökningar efter personer. De tre som det har sökts mest på den senaste månaden i kommunen Gislaved är Emma Örtlund, Isabell Karlsson och Kennet Lundahl. Se topplistan över alla mest eftersökta i Gislaveds kommun här. Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Andreas i Sverige Andreas Gamma i Nykvarn, Andreas Axelsson i Solberg och Andreas Hurtig i Gustavsberg.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Gislaved där Andreas ingår. Andreas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 66.
Informationen om Andreas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Andreas kommun.