7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Carl Henric Joacim Venngren

Årsinkomst: Kolla Joacims lön anonymt

Personnummer: 19671120- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 20 november 1967

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Carl Henric Joacim Venngren

Förnamn: Carl Henric Joacim

Tilltalsnamn: Joacim

Efternamn: Venngren

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1998-07-01

Gatuadress: Täljknivsvägen 10

Postnummer: 740 46

Postort: Östervåla

Distrikt: Östervåla

Församling: Östervåla församling (033106)

Kommun: Heby (0331)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Joacim

Joacim Venngren är en man på 58 år som bor på Täljknivsvägen 10 i Östervåla. Joacims bostad är en villa på 112 kvm . Där har han bott i 27 år och 354 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 1998. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Joacim

Informationen om Joacim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Joacim Venngren?

Vad tjänar Joacim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Joacims
Kreditstatus?

Nyfiken på Joacims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Täljknivsvägen 10

Latitud: 60.188265   |   Longitud: 17.167159

Registrerat på adressen


Täljknivsvägen 10
740 46 Östervåla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Joacim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Joacim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Joacims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 112 kvm

Byggår: 1991

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
M2 Ytskikt AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 83,2 Vinst (MSEK) −0,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2024 83,2 −0,3
Ytskikt Holding AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 25-50% 2024 0 −0

Mer om Joacim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 212 dagar)

Födelsedag

20 november (en fredag om 153 dagar)

Födelsedatum

1967-11-20 (en måndag för 21 397 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 153 dagar (en lördag)

Joacim Venngren är en man på 58 år som bor på Täljknivsvägen 10 i Östervåla. Joacims bostad är en villa på 112 kvm . Där har han bott i 27 år och 354 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 1998. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Joacims postnummer, 740 46, är medelinkomsten 335 832 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,31 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Joacim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Heby där Joacim ingår. Joacims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.

Joacim bor tillsammans med 2 personer: Eva-Lotta Olsson , Christoffer Venngren . Han är gift med Eva-Lotta Olsson .

På Joacims nästa födelsedag fyller han 59 år. Den inträffar om 153 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 153 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 195 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Joacim har 2 bolagsengagemang ( M2 Ytskikt AB och Ytskikt Holding AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Joacim i Sverige Joacim Fredriksson i Skellefteå, Joacim Wiking i Örebro och Joacim Rickling i Örsundsbro.

Informationen om Joacim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Joacim Venngren