7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-21
Eva-Lena Katarina Johansson
Årsinkomst: Kolla Eva-Lenas lön anonymt
Personnummer: 19671129-
Ålder: 58 år
Födelsedag: 29 november 1967
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 25 november
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Eva-Lena Katarina Johansson
Förnamn: Eva-Lena Katarina
Tilltalsnamn: Eva-Lena
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Dalgatan 42
Postnummer: 646 32
Postort: Gnesta
Församling: Frustuna församling (046101)
Kommun: Gnesta (0461)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Eva-Lena
Eva-Lena Johansson är en kvinna på 58 år som bor på Dalgatan 42 i Gnesta. Eva-Lenas bostad är en villa på 90 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Eva-Lena
Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Dalgatan 42
Registrerat på adressen
646 32 Gnesta
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Eva-Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Eva-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Eva-Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 90 kvm
Byggår: 1953
Bolagsengagemang | 0 st
Eva-Lena har inga bolagsengagemang
Mer om Eva-Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
58 år (och 234 dagar)
Födelsedag
29 november (en söndag om 131 dagar)
Födelsedatum
1967-11-29 (en onsdag för 21 419 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 1 år och 131 dagar (en måndag)
Eva-Lena Johansson är en kvinna på 58 år som bor på Dalgatan 42 i Gnesta. Eva-Lenas bostad är en villa på 90 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Eva-Lenas postnummer, 646 32, är medelinkomsten 392 243 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,14 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Eva-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gnesta där Eva-Lena ingår. Eva-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Eva-Lena bor tillsammans med Stefan Johansson. Han är en 62 årig man. Hon är gift med Stefan Johansson .
På Eva-Lenas nästa födelsedag fyller hon 59 år. Den inträffar om 131 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 1 år och 131 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 127 dagar.
Namnet Katarina är 'Grekiskt namn av ovisst ursprung (ofta förbundet med grekiskans katharo´s ’ren, kysk’)'.
Eva-Lena har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva-Lena i Sverige Eva-Lena Wallin i Veberöd, Eva-Lena Johansson Olsson i Njurunda och Eva-Lena Figaro i Kalix.
Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Eva-Lena Johansson
Var bor Eva-Lena?
Hur gammal är Eva-Lena?
Eva-Lena Johansson är 58 år gammal och föddes den 29 november 1967. Hon fyller 59 år den 29 november.
Har Eva-Lena några bolagsengagemang?
Eva-Lena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Eva-Lena några fordon?
Är Eva-Lena gift?
Eva-Lena är gift med Stefan Johansson.
Vilket telefonnummer har Eva-Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Eva-Lena.
Vilket stjärntecken har Eva-Lena?
Eva-Lena har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Eva-Lena folkbokförd?
Eva-Lena Johansson är folkbokförd i Gnesta kommun.
Vilket län tillhör Eva-Lena?
Eva-Lena Johansson tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Eva-Lena?
Eva-Lena Johansson tillhör Frustuna församling.