7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Kevser Seljimi

Årsinkomst: Kolla Kevsers lön anonymt

Personnummer: 19680128- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 28 januari 1968

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Kevser Seljimi

Förnamn: Kevser

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Seljimi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-09-24

Gatuadress: Knektegårdsgatan 39 A lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 441 37

Postort: Alingsås

Distrikt: Alingsås

Församling: Alingsås församling (148901)

Kommun: Alingsås (1489)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kevser Seljimi är 58 år gammal och bor på Knektegårdsgatan 39 A lgh 1103 i Alingsås. Hennes bostad är en lägenhet med 5 rum på 121 kvm . Där har hon bott i 4 år och 287 dagar sedan hon flyttade in den 24 september 2021. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kevser Seljimi?

Vad tjänar Kevser?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kevsers
Kreditstatus?

Nyfiken på Kevsers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Knektegårdsgatan 39 A lgh 1103

Latitud: 57.934356   |   Longitud: 12.551760

Registrerat på adressen


Knektegårdsgatan 39 A lgh 1103
441 37 Alingsås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kevser kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kevser hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kevsers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 5

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 121 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kevser har inga bolagsengagemang


Mer om Kevser


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 161 dagar)

Födelsedag

28 januari (en torsdag om 204 dagar)

Födelsedatum

1968-01-28 (en söndag för 21 346 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 204 dagar (en fredag)

Kevser Seljimi är 58 år gammal och bor på Knektegårdsgatan 39 A lgh 1103 i Alingsås. Hennes bostad är en lägenhet med 5 rum på 121 kvm . Där har hon bott i 4 år och 287 dagar sedan hon flyttade in den 24 september 2021. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 441 37, som är Kevsers bostadsområde, är medelinkomsten 303 642 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,55 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Alingsås där Kevsers ingår. Kevsers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Kevser bor tillsammans med 3 personer: Liridona Kryeziu , Ferdi Selimi , Florim Selimi . Kevser är gift med Florim Selimi .

Kevser har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 204 dagar då hon fyller 59 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 1 år och 204 dagar (en fredag).

Kevser har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kevser i Sverige Kevser Bircan i Solna, Kevser Karadag i Malmö och Kevser Yildiz i Huddinge.

Informationen om Kevser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kevser Seljimi