7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Bengt Erik Tommy Andersson
Årsinkomst: Kolla Bengts lön anonymt
Personnummer: 19680213-
Ålder: 58 år
Födelsedag: 13 februari 1968
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 21 mars
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Bengt Erik Tommy Andersson
Förnamn: Bengt Erik Tommy
Tilltalsnamn: Bengt
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-04-01
Gatuadress: Herrgårdsvägen 10
Postnummer: 371 42
Postort: Karlskrona
Distrikt: Karlskrona stadsdistrikt
Församling: Karlskrona stadsförsamling (108001)
Kommun: Karlskrona (1080)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Bengt
Bengt Andersson är en 58 årig man och bosatt på Herrgårdsvägen 10 i Karlskrona. Hans bostad är en villa på 90 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 90 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Bengt
Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Herrgårdsvägen 10
Registrerat på adressen
371 42 Karlskrona
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bengt kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bengt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bengts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 90 kvm
Byggår: 1930
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 |
Mer om Bengt
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
58 år (och 137 dagar)
Födelsedag
13 februari (en lördag om 228 dagar)
Födelsedatum
1968-02-13 (en tisdag för 21 322 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 1 år och 228 dagar (en söndag)
Bengt Andersson är en 58 årig man och bosatt på Herrgårdsvägen 10 i Karlskrona. Hans bostad är en villa på 90 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 90 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Bengts bostadsområde, på postnummer 371 42, är 744 156 kr per år och 1,04 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Bengts ingår. Bengts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 51.
Förutom Bengt bor också William Andersson på adressen. Där har han bott i 2 år och 90 dagar sedan han först registrerades där den 1 april 2024. Bengt är inte gift.
Bengts nästa födelsedag är om 228 dagar då han fyller 59 år. Hans namnsdag är om 264 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 228 dagar (en söndag).
Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.
Bengt har 1 bolagsengagemang (
Sanda Media AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt i Sverige Bengt von Hofsten i Stockholm, Bengt Johansson i Falkenberg och Bengt Falk i Gnarp.
Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Bengt Andersson
Var bor Bengt?
Hur gammal är Bengt?
Bengt Andersson är 58 år gammal och föddes den 13 februari 1968. Han fyller 59 år den 13 februari.
Har Bengt några bolagsengagemang?
Bengt har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Sanda Media AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Bengt några fordon?
Är Bengt gift?
Bengt är inte gift.
Vilket telefonnummer har Bengt?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Bengt.
Vilket stjärntecken har Bengt?
Bengt har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Bengt folkbokförd?
Bengt Andersson är folkbokförd i Karlskrona kommun.
Vilket län tillhör Bengt?
Bengt Andersson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Bengt?
Bengt Andersson tillhör Karlskrona stadsförsamling.