7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-29

Fatma Zohra Abdennour

Årsinkomst: Kolla Fatmas lön anonymt

Personnummer: 19680215- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 15 februari 1968

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Fatma Zohra Abdennour

Förnamn: Fatma Zohra

Tilltalsnamn: Fatma

Efternamn: Abdennour

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-12-01

Gatuadress: Smörslottsgatan 28 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 416 78

Postort: Göteborg

Församling: Björkekärrs församling (148038)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fatma

Fatma Abdennour är en 58 årig kvinna bosatt i Göteborg kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 63 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 10 år och 240 dagar sedan 1 december 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Fatma

Informationen om Fatma kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fatma Abdennour?

Vad tjänar Fatma?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fatmas
Kreditstatus?

Nyfiken på Fatmas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Smörslottsgatan 28 lgh 1101

Latitud: 57.715985   |   Longitud: 12.056303

Registrerat på adressen


Smörslottsgatan 28 lgh 1101
416 78 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fatma kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fatma hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fatmas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 63 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fatma har inga bolagsengagemang


Mer om Fatma


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 164 dagar)

Födelsedag

15 februari (en måndag om 201 dagar)

Födelsedatum

1968-02-15 (en torsdag för 21 349 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 201 dagar (en tisdag)

Fatma Abdennour är en 58 årig kvinna bosatt i Göteborg kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 63 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 10 år och 240 dagar sedan 1 december 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Fatmas bostadsområde, på postnummer 416 78, har 7,88 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 339 477 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Fatmas ingår. Fatmas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 215.

Fatma bor tillsammans med en 21 årig kvinna vid namn Linda Ferchichi. Hon registrerades på adressen den 18 september 2024, och har bott där totalt 1 år och 314 dagar. Hon är inte gift.

Vill du fira Fatmas födelsedag ska du gratulera henne om 201 dagar då hon fyller 59 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 156 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 1 år och 201 dagar (en tisdag).

Fatma har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Fatma i Sverige det senaste kvartalet är Fatma Tuncer i Spånga, Fatma Ben Rehouma i Farsta och Fatma Yilmaz i Bagarmossen.

Informationen om Fatma kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fatma Abdennour