7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Sorat Veisi
Årsinkomst: Kolla Sorats lön anonymt
Personnummer: 19680225-
Ålder: 58 år
Födelsedag: 25 februari 1968
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Sorat Veisi
Förnamn: Sorat
Tilltalsnamn: Sorat
Efternamn: Veisi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2008-07-31
Gatuadress: Årbygatan 21 A lgh 1401
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 633 45
Postort: Eskilstuna
Församling: S:t Johannes församling (048402)
Kommun: Eskilstuna (0484)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sorat
Sorat Veisi är en 58 årig kvinna bosatt i Eskilstuna kommun. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 107 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 17 år och 334 dagar sedan 31 juli 2008. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sorat
Informationen om Sorat kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Årbygatan 21 A lgh 1401
Registrerat på adressen
633 45 Eskilstuna
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sorat kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sorat hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sorats bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 107 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1966
Bolagsengagemang | 0 st
Sorat har inga bolagsengagemang
Mer om Sorat
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
58 år (och 125 dagar)
Födelsedag
25 februari (en torsdag om 240 dagar)
Födelsedatum
1968-02-25 (en söndag för 21 310 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 1 år och 240 dagar (en fredag)
Sorat Veisi är en 58 årig kvinna bosatt i Eskilstuna kommun. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 107 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 17 år och 334 dagar sedan 31 juli 2008. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Sorats bostadsområde, på postnummer 633 45, har 17,48 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 201 436 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Eskilstuna där Sorats ingår. Sorats lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 110.
Sorat bor tillsammans med en 60 årig man vid namn Salah Karimi. Han registrerades på adressen den 31 juli 2008, och har bott där totalt 17 år och 334 dagar. Hon är gift med Salah Karimi .
Vill du fira Sorats födelsedag ska du gratulera henne om 240 dagar då hon fyller 59 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 1 år och 240 dagar (en fredag).
Sorat har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Sorat i Sverige det senaste kvartalet är Sorat Veisi i Eskilstuna, Sorat Mohammadi i Västerås och Sorat Bahrami i Motala.
Informationen om Sorat kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sorat Veisi
Var bor Sorat?
Hur gammal är Sorat?
Sorat Veisi är 58 år gammal och föddes den 25 februari 1968. Hon fyller 59 år den 25 februari.
Har Sorat några bolagsengagemang?
Sorat har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sorat några fordon?
Är Sorat gift?
Sorat är gift med Salah Karimi.
Vilket telefonnummer har Sorat?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sorat.
Vilket stjärntecken har Sorat?
Sorat har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Sorat folkbokförd?
Sorat Veisi är folkbokförd i Eskilstuna kommun.
Vilket län tillhör Sorat?
Sorat Veisi tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Sorat?
Sorat Veisi tillhör S:t Johannes församling.