7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-14
Renu Kalapak
Årsinkomst: Kolla Renus lön anonymt
Personnummer: 19680304-
Ålder: 58 år
Födelsedag: 4 mars 1968
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Renu Kalapak
Förnamn: Renu
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Kalapak
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2008-06-08
Gatuadress: Smedsgränd 11
Postnummer: 896 31
Postort: Husum
Församling: Grundsunda församling (228410)
Kommun: Örnsköldsvik (2284)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Renu Kalapak är en 58 årig kvinna och bosatt på Smedsgränd 11 i Husum. Hennes bostad är en villa på 100 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 juni 2008 och har sammanlagt bott där i 18 år och 36 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Smedsgränd 11
Registrerat på adressen
896 31 Husum
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Renu kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Renu hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Renus bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 100 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Renu har inga bolagsengagemang
Mer om Renu
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
58 år (och 132 dagar)
Födelsedag
04 mars (en torsdag om 233 dagar)
Födelsedatum
1968-03-04 (en måndag för 21 316 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 1 år och 234 dagar (en lördag)
Renu Kalapak är en 58 årig kvinna och bosatt på Smedsgränd 11 i Husum. Hennes bostad är en villa på 100 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 juni 2008 och har sammanlagt bott där i 18 år och 36 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Renus bostadsområde, på postnummer 896 31, är 343 734 kr per år och 9,09 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Renus ingår. Renus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 119.
Förutom Renu bor också Lars Olov Lindgren på adressen. Där har han bott i 41 år och 251 dagar sedan han först registrerades där den 5 november 1984. Renu är inte gift.
Renus nästa födelsedag är om 233 dagar då hon fyller 59 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 171 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 1 år och 234 dagar (en lördag).
Renu har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Renu i Sverige Renu Arora i Upplands Väsby, Renu Kumar i Norsborg och Renu Jayaratna Engström i Gävle.
Informationen om Renu kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Renu Kalapak
Var bor Renu?
Hur gammal är Renu?
Renu Kalapak är 58 år gammal och föddes den 4 mars 1968. Hon fyller 59 år den 4 mars.
Har Renu några bolagsengagemang?
Renu har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Renu några fordon?
Är Renu gift?
Renu är inte gift.
Vilket telefonnummer har Renu?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Renu.
Vilket stjärntecken har Renu?
Renu har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Renu folkbokförd?
Renu Kalapak är folkbokförd i Örnsköldsvik kommun.
Vilket län tillhör Renu?
Renu Kalapak tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Renu?
Renu Kalapak tillhör Grundsunda församling.