7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Frank Pütter

Årsinkomst: Kolla Franks lön anonymt

Personnummer: 19680412- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 12 april 1968

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 4 oktober

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Frank Pütter

Förnamn: Frank

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Pütter

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-04-02

Gatuadress: Björklunda 1

Postnummer: 921 97

Postort: Lycksele

Distrikt: Lycksele

Församling: Lycksele församling (248101)

Kommun: Lycksele (2481)

Län: Västerbotten (24)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Frank Pütter är 58 år och bosatt på Björklunda 1 i Lycksele. Han bor i ett lantbruk på 85 kvm . Där har han bott i 16 år och 83 dagar sedan han flyttade in den 2 april 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Frank Pütter?

Vad tjänar Frank?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Franks
Kreditstatus?

Nyfiken på Franks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Björklunda 1

Latitud: 64.865575   |   Longitud: 18.628799

Registrerat på adressen


Björklunda 1
921 97 Lycksele

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Frank kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Frank hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Franks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 85 kvm

Byggår: 1922

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Franks Vildmark Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Frank


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 73 dagar)

Födelsedag

12 april (en måndag om 292 dagar)

Födelsedatum

1968-04-12 (en fredag för 21 257 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 293 dagar (en onsdag)

Frank Pütter är 58 år och bosatt på Björklunda 1 i Lycksele. Han bor i ett lantbruk på 85 kvm . Där har han bott i 16 år och 83 dagar sedan han flyttade in den 2 april 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 921 97, är medelinkomsten 398 427 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,47 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Lycksele där Frank ingår. Franks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.

Frank bor tillsammans med Kirsten Assmann. Hon har bott på Björklunda 1 i totalt 8 år och 332 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 27 juli 2017. Han är gift med Kirsten Assmann .

Frank fyller 59 år om 292 dagar och har namnsdag om 102 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 1 år och 293 dagar (en onsdag).

Namnet Frank är 'Engelskt namn, kortform av Francis (= Frans)'.

Frank har 1 bolagsengagemang ( Franks Vildmark ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Frank i Sverige Frank Sandgren i Lidköping, Frank Dorsin i Stockholm och Frank Snarf i Bromma.

Informationen om Frank kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Frank Pütter