8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-27

Mohammed Ameen Sualah

Personnummer: 19680419- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 19 april 1968

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Mohammed Ameen Sualah

Förnamn: Mohammed Ameen

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sualah

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-09-24

Gatuadress: Artillerigatan 31 A lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 568 30

Postort: Skillingaryd

Distrikt: Tofteryd

Kommun: Vaggeryd (0665)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohammed Ameen Sualah är en man på 58 år som bor på Artillerigatan 31 A lgh 1103 i Skillingaryd. bostad är en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Där har han bott i 33 dagar sedan han flyttade in den 24 september 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammed Ameens
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammed Ameens Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Artillerigatan 31 A lgh 1103
568 30 Skillingaryd

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammed Ameen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammed Ameen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammed Ameens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 58 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1953

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohammed Ameen har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammed Ameen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 191 dagar)

Födelsedag

19 april (en måndag om 174 dagar)

Födelsedatum

1968-04-19 (en fredag för 21 375 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 175 dagar (en onsdag)

Mohammed Ameen Sualah är en man på 58 år som bor på Artillerigatan 31 A lgh 1103 i Skillingaryd. bostad är en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Där har han bott i 33 dagar sedan han flyttade in den 24 september 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mohammed Ameens postnummer, 568 30, är medelinkomsten 348 629 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,97 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mohammed Ameen och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vaggeryd där Mohammed Ameen ingår.

Mohammed Ameen bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är gift med Khadija Issah Mohammed.

På Mohammed Ameens nästa födelsedag fyller han 59 år. Den inträffar om 174 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 175 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 66 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mohammed Ameen har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammed Ameen i Sverige Mohammed Nasser Mohammed Al-Rubaidi i Kungälv, Mohammed Kasim Altuntas i Norsborg och Mohammed Lellouchi i Solna.

Informationen om Mohammed Ameen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammed Ameen Sualah