8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-30

Haider Al-Aieshy

Årsinkomst: Kolla Haiders lön anonymt

Personnummer: 19680721- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 21 juli 1968

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Haider Al-Aieshy

Förnamn: Haider

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Aieshy

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-05-06

Gatuadress: Balettvägen 19

Postnummer: 142 64

Postort: Trångsund

Distrikt: Trångsund

Församling: Trångsund-Skogås församling (012602)

Kommun: Huddinge (0126)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Haider Al-Aieshy är 58 år och bosatt på Balettvägen 19 i Trångsund. Han bor i ett radhus på 104 kvm . Där har han bott i 5 år och 147 dagar sedan han flyttade in den 6 maj 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Haider Al-Aieshy?

Vad tjänar Haider?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Haiders
Kreditstatus?

Nyfiken på Haiders Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Balettvägen 19

Latitud: 59.226064   |   Longitud: 18.157016

Registrerat på adressen


Balettvägen 19
142 64 Trångsund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Haider kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Haider hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Haiders bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 104 kvm

Byggår: 1991

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Haider har inga bolagsengagemang


Mer om Haider


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 71 dagar)

Födelsedag

21 juli (en onsdag om 294 dagar)

Födelsedatum

1968-07-21 (en söndag för 21 255 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 295 dagar (en fredag)

Haider Al-Aieshy är 58 år och bosatt på Balettvägen 19 i Trångsund. Han bor i ett radhus på 104 kvm . Där har han bott i 5 år och 147 dagar sedan han flyttade in den 6 maj 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 142 64, är medelinkomsten 649 389 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,90 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Haider ingår. Haiders lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 216.

Haider bor tillsammans med 3 personer: Gofran Al-Aieshy , Helly Nora Al-Aieshy , Linn Al-Aieshy . Han är gift med Gofran Al-Aieshy .

Haider fyller 59 år om 294 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 93 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 1 år och 295 dagar (en fredag).

Haider har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Haider i Sverige Haider Zaidi i Huddinge, Haider Al Jadiri i Malmö och Haider Al-Haideri i Lidköping.

Informationen om Haider kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Haider Al-Aieshy