7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Ulf Roger Bornström

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19680804- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 4 augusti 1968

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Ulf Roger Bornström

Förnamn: Ulf Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Bornström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-09-14

Gatuadress: Sanduddsvägen 31

Postnummer: 714 72

Postort: Ställdalen

Distrikt: Ljusnarsberg

Församling: Ljusnarsbergs församling (186401)

Kommun: Ljusnarsberg (1864)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Bornström är en 57 årig man och bosatt på Sanduddsvägen 31 i Ställdalen. Hans bostad är en villa på 150 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 september 2018 och har sammanlagt bott där i 7 år och 279 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Bornström?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sanduddsvägen 31

Latitud: 59.930780   |   Longitud: 14.947250

Registrerat på adressen


Sanduddsvägen 31
714 72 Ställdalen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 150 kvm

Byggår: 1916

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 320 dagar)

Födelsedag

04 augusti (en tisdag om 45 dagar)

Födelsedatum

1968-08-04 (en söndag för 21 139 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 45 dagar (en fredag)

Roger Bornström är en 57 årig man och bosatt på Sanduddsvägen 31 i Ställdalen. Hans bostad är en villa på 150 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 september 2018 och har sammanlagt bott där i 7 år och 279 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rogers bostadsområde, på postnummer 714 72, är 296 423 kr per år och 7,57 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusnarsberg där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Förutom Roger bor också Anna Bornström på adressen. Där har hon bott i 7 år och 279 dagar sedan hon först registrerades där den 14 september 2018. Roger är gift med Anna Bornström .

Rogers nästa födelsedag är om 45 dagar då han fyller 58 år. Hans namnsdag är om 347 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 45 dagar (en fredag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Bornström