7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Thanh Nhan Nguyen
Årsinkomst: Kolla Thanh Nhans lön anonymt
Personnummer: 19680812-
Ålder: 57 år
Födelsedag: 12 augusti 1968
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Thanh Nhan Nguyen
Förnamn: Thanh Nhan
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Nguyen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-07-15
Gatuadress: Hedvägen 4
Postnummer: 816 31
Postort: Ockelbo
Församling: Ockelbo församling (210102)
Kommun: Ockelbo (2101)
Län: Gävleborg (21)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Thanh Nhan Nguyen är 57 år och bosatt på Hedvägen 4 i Ockelbo. Han bor i en villa på 120 kvm . Där har han bott i 10 år och 355 dagar sedan han flyttade in den 15 juli 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hedvägen 4
Registrerat på adressen
816 31 Ockelbo
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Thanh Nhan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Thanh Nhan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Thanh Nhans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 120 kvm
Byggår: 1988
Bolagsengagemang | 0 st
Thanh Nhan har inga bolagsengagemang
Mer om Thanh Nhan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
57 år (och 327 dagar)
Födelsedag
12 augusti (en onsdag om 38 dagar)
Födelsedatum
1968-08-12 (en måndag för 21 146 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 2 år och 38 dagar (en lördag)
Thanh Nhan Nguyen är 57 år och bosatt på Hedvägen 4 i Ockelbo. Han bor i en villa på 120 kvm . Där har han bott i 10 år och 355 dagar sedan han flyttade in den 15 juli 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 816 31, är medelinkomsten 342 926 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,55 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ockelbo där Thanh Nhan ingår. Thanh Nhans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.
Thanh Nhan bor tillsammans med Thi Loan Nguyen. Hon har bott på Hedvägen 4 i totalt 10 år och 355 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 15 juli 2015. Han är gift med Thi Loan Nguyen .
Thanh Nhan fyller 58 år om 38 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 2 år och 38 dagar (en lördag).
Thanh Nhan har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Thanh Nhan i Sverige Nhan Huynh i Malmö, Thanh Tran i Borås och Thanh Le i Halmstad.
Informationen om Thanh Nhan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Thanh Nhan Nguyen
Var bor Thanh Nhan?
Hur gammal är Thanh Nhan?
Thanh Nhan Nguyen är 57 år gammal och föddes den 12 augusti 1968. Han fyller 58 år den 12 augusti.
Har Thanh Nhan några bolagsengagemang?
Thanh Nhan har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Thanh Nhan några fordon?
Är Thanh Nhan gift?
Thanh Nhan är gift med Thi Loan Nguyen.
Vilket telefonnummer har Thanh Nhan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Thanh Nhan.
Vilket stjärntecken har Thanh Nhan?
Thanh Nhan har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Thanh Nhan folkbokförd?
Thanh Nhan Nguyen är folkbokförd i Ockelbo kommun.
Vilket län tillhör Thanh Nhan?
Thanh Nhan Nguyen tillhör Gävleborg.
Vilken församling tillhör Thanh Nhan?
Thanh Nhan Nguyen tillhör Ockelbo församling.