7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Ann-Sofie Hildur Dufva

Årsinkomst: Kolla Ann-Sofies lön anonymt

Personnummer: 19680819- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 19 augusti 1968

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 januari

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Ann-Sofie Hildur Dufva

Förnamn: Ann-Sofie Hildur

Tilltalsnamn: Ann-Sofie

Efternamn: Dufva

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-02-23

Gatuadress: Svärtebäcken 11

Postnummer: 546 91

Postort: Karlsborg

Församling: Breviks församling (144602)

Kommun: Karlsborg (1446)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ann-Sofie

Ann-Sofie Dufva är en kvinna på 57 år som bor på Svärtebäcken 11 i Karlsborg. Ann-Sofies bostad är ett lantbruk på 125 kvm . Där har hon bott i 17 år och 144 dagar sedan hon flyttade in den 23 februari 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ann-Sofie

Informationen om Ann-Sofie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Sofie Dufva?

Vad tjänar Ann-Sofie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Sofies
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Sofies Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Svärtebäcken 11

Latitud: 58.474437   |   Longitud: 14.397846

Registrerat på adressen


Svärtebäcken 11
546 91 Karlsborg

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Brodén, Sven-Olof Status Aktiv
Ansvarig Sven-Olof Brodén (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Sven-Olof Brodén (Innehavare) Kolla lön direkt
Dufva, Ann-Sofie Status Aktiv
Ansvarig Ann-Sofie Hildur Dufva (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Ann-Sofie Hildur Dufva (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-09-19 (15 år) Ägare Ann-Sofie Dufva Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-09-19 (15 år) Ann-Sofie Dufva Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Sofie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Sofie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Sofies bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Dufva, Ann-Sofie Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Ann-Sofie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 332 dagar)

Födelsedag

19 augusti (en onsdag om 33 dagar)

Födelsedatum

1968-08-19 (en måndag för 21 151 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 33 dagar (en lördag)

Ann-Sofie Dufva är en kvinna på 57 år som bor på Svärtebäcken 11 i Karlsborg. Ann-Sofies bostad är ett lantbruk på 125 kvm . Där har hon bott i 17 år och 144 dagar sedan hon flyttade in den 23 februari 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Ann-Sofies postnummer, 546 91, är medelinkomsten 359 712 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,94 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ann-Sofie och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlsborg där Ann-Sofie ingår. Ann-Sofies lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Ann-Sofie bor tillsammans med Sven-Olof Brodén. Han är en 63 årig man som flyttade in den 23 februari 2009 och har bott där totalt 17 år och 144 dagar. På adressen finns en hund (som Ann-Sofie är ägare till). Hon är inte gift.

På Ann-Sofies nästa födelsedag fyller hon 58 år. Den inträffar om 33 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 2 år och 33 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 185 dagar.

Namnet Hildur är 'Nordiskt namn, av fornnordiska hildr ’strid’'.

Ann-Sofie har 1 bolagsengagemang ( Dufva, Ann-Sofie ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Sofie i Sverige Ann-Sofie Karlsson i Billdal, Ann-Sofie Höglund i Gränna och Ann-Sofie Moring i Värmdö.

Informationen om Ann-Sofie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Sofie Dufva