8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-31

Darko Dzeko

Årsinkomst: Kolla Darkos lön anonymt

Personnummer: 19680828- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 28 augusti 1968

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Darko Dzeko

Förnamn: Darko

Tilltalsnamn: Darko

Efternamn: Dzeko

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-07-02

Gatuadress: Albert Hennings väg 10 lgh 1003

Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster

Postnummer: 291 46

Postort: Kristianstad

Församling: Nosaby församling (129009)

Kommun: Kristianstad (1290)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Darko

Darko Dzeko är 58 år gammal och bor på Albert Hennings väg 10 lgh 1003 i Kristianstad. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 19 år och 121 dagar sedan han flyttade in den 2 juli 2007. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Darko

Informationen om Darko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Darko Dzeko?

Vad tjänar Darko?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Darkos
Kreditstatus?

Nyfiken på Darkos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Albert Hennings väg 10 lgh 1003

Latitud: 56.041062   |   Longitud: 14.186549

Registrerat på adressen


Albert Hennings väg 10 lgh 1003
291 46 Kristianstad

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Darko kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Darko hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Darkos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 77 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Darko har inga bolagsengagemang


Mer om Darko


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 64 dagar)

Födelsedag

28 augusti (en lördag om 301 dagar)

Födelsedatum

1968-08-28 (en onsdag för 21 248 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 302 dagar (en måndag)

Darko Dzeko är 58 år gammal och bor på Albert Hennings väg 10 lgh 1003 i Kristianstad. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 19 år och 121 dagar sedan han flyttade in den 2 juli 2007. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 291 46, som är Darkos bostadsområde, är medelinkomsten 288 904 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,00 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Darkos ingår. Darkos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 66.

Darko bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Darko är inte gift.

Darko har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 62 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 301 dagar då han fyller 59 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 302 dagar (en måndag).

Darko har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Darko i Sverige Darko Pervan i Viken, Darko Stankovic i Stockholm och Darko Andelic i Malmö.

Informationen om Darko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Darko Dzeko