7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Magnus Krister Eriksson

Årsinkomst: Kolla Magnus lön anonymt

Personnummer: 19680903- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 3 september 1968

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 augusti

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Magnus Krister Eriksson

Förnamn: Magnus Krister

Tilltalsnamn: Magnus

Efternamn: Eriksson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2018-06-01

Gatuadress: Valla Gamla Mejeri

Postnummer: 590 47

Postort: Rimforsa

Distrikt: Kättilstad

Kommun: Kinda (0513)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Magnus

Magnus Eriksson är en 57 årig man och bosatt på Valla Gamla Mejeri i Rimforsa. Han flyttade in på adressen den 1 juni 2018 och har sammanlagt bott där i 8 år och 33 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Magnus

Informationen om Magnus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Magnus Eriksson?

Vad tjänar Magnus?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Magnus
Kreditstatus?

Nyfiken på Magnus Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Valla Gamla Mejeri
590 47 Rimforsa

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Magnus kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Magnus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Magnus har inga bolagsengagemang


Mer om Magnus


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 304 dagar)

Födelsedag

03 september (en torsdag om 61 dagar)

Födelsedatum

1968-09-03 (en tisdag för 21 123 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 61 dagar (en söndag)

Magnus Eriksson är en 57 årig man och bosatt på Valla Gamla Mejeri i Rimforsa. Han flyttade in på adressen den 1 juni 2018 och har sammanlagt bott där i 8 år och 33 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Magnus bostadsområde, på postnummer 590 47, är 414 279 kr per år och 4,53 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kinda där Magnus ingår. Magnus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.

Magnus bor tillsammans med 2 personer: Hugo Eriksson , Susanne Eriksson . Magnus är gift med Susanne Eriksson .

Magnus nästa födelsedag är om 61 dagar då han fyller 58 år. Hans namnsdag är om 46 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 61 dagar (en söndag).

Namnet Magnus är 'Latinskt namn med bet. ’den store’'.

Magnus har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Magnus i Sverige Magnus Teeling i Hässelby, Magnus Wennerberg i Stockholm och Magnus Uggla i Stockholm.

Informationen om Magnus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Magnus Eriksson