7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Samira Rashoo

Årsinkomst: Kolla Samiras lön anonymt

Personnummer: 19681017- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 17 oktober 1968

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Samira Rashoo

Förnamn: Samira

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Rashoo

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-10-03

Gatuadress: Timmervägen 28 B lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 549 63

Postort: Skövde

Distrikt: Ryd

Församling: Skövde församling (149601)

Kommun: Skövde (1496)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Samira Rashoo är 57 år gammal och bor på Timmervägen 28 B lgh 1102 i Skövde. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har hon bott i 3 år och 265 dagar sedan hon flyttade in den 3 oktober 2022. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Samira Rashoo?

Vad tjänar Samira?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Samiras
Kreditstatus?

Nyfiken på Samiras Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Timmervägen 28 B lgh 1102

Latitud: 58.424521   |   Longitud: 13.875479

Registrerat på adressen


Timmervägen 28 B lgh 1102
549 63 Skövde

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Samira kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Samira hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Samiras bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 76 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Samira har inga bolagsengagemang


Mer om Samira


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 251 dagar)

Födelsedag

17 oktober (en lördag om 114 dagar)

Födelsedatum

1968-10-17 (en torsdag för 21 070 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 114 dagar (en tisdag)

Samira Rashoo är 57 år gammal och bor på Timmervägen 28 B lgh 1102 i Skövde. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har hon bott i 3 år och 265 dagar sedan hon flyttade in den 3 oktober 2022. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 549 63, som är Samiras bostadsområde, är medelinkomsten 244 368 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,59 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Skövde där Samiras ingår. Samiras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 112.

Samira delar bostaden med Chmoual Dankha, en 68 årig man. Han flyttade in den 3 juni 2025 och har bott där totalt 1 år och 22 dagar. Samira är gift med Chmoual Dankha .

Samira har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 114 dagar då hon fyller 58 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 2 år och 114 dagar (en tisdag).

Samira har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Samira i Sverige Samira Koc i Södertälje, Samira Jelili i Stockholm och Samira El Khatib i Sollentuna.

Informationen om Samira kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Samira Rashoo