7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Per Martin Jägerström

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19681023- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 23 oktober 1968

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Per Martin Jägerström

Förnamn: Per Martin

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Jägerström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-12-24

Gatuadress: Viken 103

Postnummer: 714 92

Postort: Kopparberg

Distrikt: Ljusnarsberg

Församling: Ljusnarsbergs församling (186401)

Kommun: Ljusnarsberg (1864)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Jägerström är en 57 årig man och bosatt på Viken 103 i Kopparberg. Hans bostad är ett lantbruk på 190 kvm . Han flyttade in på adressen den 24 december 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 183 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Jägerström?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Viken 103

Latitud: 59.903900   |   Longitud: 14.958367

Registrerat på adressen


Viken 103
714 92 Kopparberg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Jägerström, Per Status Aktiv
Ansvarig Per Martin Jägerström (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per Martin Jägerström (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
GOLDEN RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2009-04-08 (17 år) Ägare Per Jägerström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2009-04-08 (17 år) Per Jägerström Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 190 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Jägerström, Per Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 245 dagar)

Födelsedag

23 oktober (en fredag om 120 dagar)

Födelsedatum

1968-10-23 (en onsdag för 21 064 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 120 dagar (en måndag)

Per Jägerström är en 57 årig man och bosatt på Viken 103 i Kopparberg. Hans bostad är ett lantbruk på 190 kvm . Han flyttade in på adressen den 24 december 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 183 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Pers bostadsområde, på postnummer 714 92, är 330 723 kr per år och 10,66 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusnarsberg där Pers ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Per bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns också en hund registrerad som Per är ägare till. Per är gift med en person som är 54 år.

Pers nästa födelsedag är om 120 dagar då han fyller 58 år. Hans namnsdag är om 37 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 120 dagar (en måndag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har 1 bolagsengagemang ( Jägerström, Per ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per i Sverige Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Jägerström