7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Per Rune Åkerlund

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19681024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 24 oktober 1968

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Per Rune Åkerlund

Förnamn: Per Rune

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Åkerlund

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-05-20

Gatuadress: Slåttervägen 32

Postnummer: 135 42

Postort: Tyresö

Församling: Tyresö församling (013801)

Kommun: Tyresö (0138)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Åkerlund är en 57 årig man och bosatt på Slåttervägen 32 i Tyresö. Hans bostad är ett radhus på 138 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 maj 2005 och har sammanlagt bott där i 21 år och 51 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Åkerlund?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Slåttervägen 32

Latitud: 59.242058   |   Longitud: 18.244203

Registrerat på adressen


Slåttervägen 32
135 42 Tyresö

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Marlo Holding AB Status Aktiv
Ansvarig Helén Marie-Louise Åkerlund (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Helén Marie-Louise Åkerlund (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 138 kvm

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Marlo Holding AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 259 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 106 dagar)

Födelsedatum

1968-10-24 (en torsdag för 21 078 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 106 dagar (en tisdag)

Per Åkerlund är en 57 årig man och bosatt på Slåttervägen 32 i Tyresö. Hans bostad är ett radhus på 138 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 maj 2005 och har sammanlagt bott där i 21 år och 51 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Pers bostadsområde, på postnummer 135 42, är 482 193 kr per år och 2,63 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Tyresö där Pers ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 46.

Per bor tillsammans med 3 personer: Marie-Louise Åkerlund , Oscar Åkerlund , Hugo Åkerlund . Per är gift med Marie-Louise Åkerlund .

Pers nästa födelsedag är om 106 dagar då han fyller 58 år. Hans namnsdag är om 22 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 106 dagar (en tisdag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har 1 bolagsengagemang ( Marlo Holding AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per i Sverige Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Åkerlund