7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Kenneth Roger Lindgren

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19681104- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 4 november 1968

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Kenneth Roger Lindgren

Förnamn: Kenneth Roger

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Lindgren

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-04-13

Gatuadress: Sidensvansvägen 10

Postnummer: 218 32

Postort: Bunkeflostrand

Distrikt: Bunkeflo

Församling: Limhamns församling (128007)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Lindgren är en 57 årig man och bosatt på Sidensvansvägen 10 i Bunkeflostrand. Hans bostad är ett kedjehus på 115 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 april 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 66 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Lindgren?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sidensvansvägen 10

Latitud: 55.552558   |   Longitud: 12.915802

Registrerat på adressen


Sidensvansvägen 10
218 32 Bunkeflostrand

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COCKER SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-04-09 (16 år) Ägare Maria Lindgren Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-04-09 (16 år) Maria Lindgren Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 115 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 226 dagar)

Födelsedag

04 november (en onsdag om 139 dagar)

Födelsedatum

1968-11-04 (en måndag för 21 045 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 139 dagar (en lördag)

Kenneth Lindgren är en 57 årig man och bosatt på Sidensvansvägen 10 i Bunkeflostrand. Hans bostad är ett kedjehus på 115 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 april 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 66 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kenneths bostadsområde, på postnummer 218 32, är 470 282 kr per år och 1,80 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 308.

Förutom Kenneth bor också Maria Lindgren på adressen. Där har hon bott i 1 år och 66 dagar sedan hon först registrerades där den 13 april 2025. På adressen finns också en hund registrerad som Kenneth inte är ägare till. Kenneth är gift med Maria Lindgren .

Kenneths nästa födelsedag är om 139 dagar då han fyller 58 år. Hans namnsdag är om 349 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 139 dagar (en lördag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Kenneth har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Lindgren