7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Susanne Eva-Lotta Johannesson
Årsinkomst: Kolla Eva-Lottas lön anonymt
Personnummer: 19681129-
Ålder: 57 år
Födelsedag: 29 november 1968
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 11 augusti
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Susanne Eva-Lotta Johannesson
Förnamn: Susanne Eva-Lotta
Tilltalsnamn: Eva-Lotta
Efternamn: Johannesson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1993-12-28
Gatuadress: Södervångsvägen 179 B
Postnummer: 246 36
Postort: Löddeköpinge
Distrikt: Löddeköpinge
Församling: Löddebygdens församling (126112)
Kommun: Kävlinge (1261)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Eva-Lotta
Eva-Lotta Johannesson är en kvinna på 57 år som bor på Södervångsvägen 179 B i Löddeköpinge. Eva-Lottas bostad är ett kedjehus på 83 kvm . Där har hon bott i 32 år och 187 dagar sedan hon flyttade in den 28 december 1993. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Eva-Lotta
Informationen om Eva-Lotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södervångsvägen 179 B
Registrerat på adressen
246 36 Löddeköpinge
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Eva-Lotta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Eva-Lotta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Eva-Lottas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 83 kvm
Byggår: 1993
Bolagsengagemang | 0 st
Eva-Lotta har inga bolagsengagemang
Mer om Eva-Lotta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
57 år (och 216 dagar)
Födelsedag
29 november (en söndag om 149 dagar)
Födelsedatum
1968-11-29 (en fredag för 21 035 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 2 år och 149 dagar (en onsdag)
Eva-Lotta Johannesson är en kvinna på 57 år som bor på Södervångsvägen 179 B i Löddeköpinge. Eva-Lottas bostad är ett kedjehus på 83 kvm . Där har hon bott i 32 år och 187 dagar sedan hon flyttade in den 28 december 1993. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Eva-Lottas postnummer, 246 36, är medelinkomsten 431 715 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,79 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Eva-Lotta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kävlinge där Eva-Lotta ingår. Eva-Lottas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.
Eva-Lotta bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
På Eva-Lottas nästa födelsedag fyller hon 58 år. Den inträffar om 149 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 2 år och 149 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 39 dagar.
Eva-Lotta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva-Lotta i Sverige Eva-Lotta Di Stefano i Värmdö, Eva-Lotta Göransson i Bjärnum och Eva-Lotta Bernström i Torup.
Informationen om Eva-Lotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Eva-Lotta Johannesson
Var bor Eva-Lotta?
Hur gammal är Eva-Lotta?
Eva-Lotta Johannesson är 57 år gammal och föddes den 29 november 1968. Hon fyller 58 år den 29 november.
Har Eva-Lotta några bolagsengagemang?
Eva-Lotta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Eva-Lotta några fordon?
Är Eva-Lotta gift?
Eva-Lotta är inte gift.
Vilket telefonnummer har Eva-Lotta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Eva-Lotta.
Vilket stjärntecken har Eva-Lotta?
Eva-Lotta har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Eva-Lotta folkbokförd?
Eva-Lotta Johannesson är folkbokförd i Kävlinge kommun.
Vilket län tillhör Eva-Lotta?
Eva-Lotta Johannesson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Eva-Lotta?
Eva-Lotta Johannesson tillhör Löddebygdens församling.