7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Amer Al-Rakabi

Årsinkomst: Kolla Amers lön anonymt

Personnummer: 19690101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 1 januari 1969

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Amer Al-Rakabi

Förnamn: Amer

Tilltalsnamn: Amer

Efternamn: Al-Rakabi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-06-01

Gatuadress: Gammelgården 175

Postnummer: 871 94

Postort: Viksjö

Distrikt: Viksjö

Församling: Viksjö församling (228005)

Kommun: Härnösand (2280)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Amer

Amer Al-Rakabi är 57 år och bosatt på Gammelgården 175 i Viksjö. Han bor i en villa på 159 kvm . Där har han bott i 10 år och 44 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Amer

Informationen om Amer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Amer Al-Rakabi?

Vad tjänar Amer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Amers
Kreditstatus?

Nyfiken på Amers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gammelgården 175

Latitud: 62.777292   |   Longitud: 17.418644

Registrerat på adressen


Gammelgården 175
871 94 Viksjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Amer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Amer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Amers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 159 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Amer har inga bolagsengagemang


Mer om Amer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 195 dagar)

Födelsedag

01 januari (en fredag om 170 dagar)

Födelsedatum

1969-01-01 (en onsdag för 21 014 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 170 dagar (en måndag)

Amer Al-Rakabi är 57 år och bosatt på Gammelgården 175 i Viksjö. Han bor i en villa på 159 kvm . Där har han bott i 10 år och 44 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 871 94, är medelinkomsten 432 106 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,20 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Härnösand där Amer ingår. Amers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.

Amer bor tillsammans med Liselotte Burvall. Hon har bott på Gammelgården 175 i totalt 10 år och 44 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 juni 2016. Han är inte gift.

Amer fyller 58 år om 170 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 170 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 2 år och 170 dagar (en måndag).

Amer har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Amer i Sverige Amer Kljako i Göteborg, Amer Krupalija i Solna och Amer Mohammed i Skövde.

Informationen om Amer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Amer Al-Rakabi