7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Raed Ahmad Aljafari
Årsinkomst: Kolla Raeds lön anonymt
Personnummer: 19690204-
Ålder: 57 år
Födelsedag: 4 februari 1969
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Raed Ahmad Aljafari
Förnamn: Raed Ahmad
Tilltalsnamn: Raed
Efternamn: Aljafari
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-03-22
Gatuadress: Siriusgatan 66 lgh 1404
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 4 från vänster
Postnummer: 415 52
Postort: Göteborg
Distrikt: Bergsjön
Församling: Bergsjöns församling (148032)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
C/O-adress: Maha Lamkhibicha
Gatuadress: Siriusgatan 66 lgh 1404
Postadress: 41552 Göteborg
Mer om Raed
Raed Aljafari är en 57 årig man och bosatt på Siriusgatan 66 lgh 1404 i Göteborg. Han flyttade in på adressen den 22 mars 2026 och har sammanlagt bott där i 93 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Siriusgatan 66 lgh 1404 i Göteborg. Läs mer om Raed
Informationen om Raed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Siriusgatan 66 lgh 1404
Registrerat på adressen
415 52 Göteborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Raed kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Raed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Raed har inga bolagsengagemang
Mer om Raed
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
57 år (och 139 dagar)
Födelsedag
04 februari (en torsdag om 226 dagar)
Födelsedatum
1969-02-04 (en tisdag för 20 958 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 2 år och 226 dagar (en söndag)
Raed Aljafari är en 57 årig man och bosatt på Siriusgatan 66 lgh 1404 i Göteborg. Han flyttade in på adressen den 22 mars 2026 och har sammanlagt bott där i 93 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Siriusgatan 66 lgh 1404 i Göteborg.
Medelinkomsten i Raeds bostadsområde, på postnummer 415 52, är 211 487 kr per år och 14,23 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Raeds ingår. Raeds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 79.
Förutom Raed bor också Maha Lamkhibicha på adressen. Där har hon bott i 93 dagar sedan hon först registrerades där den 22 mars 2026. Raed är gift med Maha Lamkhibicha .
Raeds nästa födelsedag är om 226 dagar då han fyller 58 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 226 dagar (en söndag).
Raed har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Raed i Sverige Raed Al Kinani i Tingsryd, Raed El Anouti i Norrköping och Raed Obeido i Västervik.
Informationen om Raed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Raed Aljafari
Var bor Raed?
Hur gammal är Raed?
Raed Aljafari är 57 år gammal och föddes den 4 februari 1969. Han fyller 58 år den 4 februari.
Har Raed några bolagsengagemang?
Raed har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Raed några fordon?
Är Raed gift?
Raed är gift med Maha Lamkhibicha.
Vilket telefonnummer har Raed?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Raed.
Vilket stjärntecken har Raed?
Raed har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Raed folkbokförd?
Raed Aljafari är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Raed?
Raed Aljafari tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Raed?
Raed Aljafari tillhör Bergsjöns församling.