7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Gert Roger Svensson

Roger registrerades som avliden 2026-05-29.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19690210- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 10 februari 1969

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Gert Roger Svensson

Förnamn: Gert Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Svensson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2025-06-24

Gatuadress: Postgatan 1 D lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 284 32

Postort: Perstorp

Distrikt: Perstorp

Församling: Perstorps församling (127501)

Kommun: Perstorp (1275)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Svensson är en man på 57 år som bor på Postgatan 1 D lgh 1103 i Perstorp. Rogers bostad är en lägenhet med 2 rum på 57 kvm . Där har han bott i 1 år 0 sedan han flyttade in den 24 juni 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Svensson?

Vad tjänar Roger?

Karta & vägbeskrivning till Postgatan 1 D lgh 1103

Latitud: 56.137809   |   Longitud: 13.397780

Registrerat på adressen


Postgatan 1 D lgh 1103
284 32 Perstorp

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-09-06 (3 år) Ägare Roger Svensson Ägarens lön
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-09-06 (3 år) Roger Svensson
BICHON HAVANAIS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-09-06 (3 år) Ägare Roger Svensson Ägarens lön
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-09-06 (3 år) Roger Svensson

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 57 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Födelsedatum

1969-02-10

Roger Svensson registrerades som avliden 2026-05-29. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Roger Svensson är en man på 57 år som bor på Postgatan 1 D lgh 1103 i Perstorp. Rogers bostad är en lägenhet med 2 rum på 57 kvm . Där har han bott i 1 år 0 sedan han flyttade in den 24 juni 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rogers postnummer, 284 32, är medelinkomsten 262 686 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 16,45 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Perstorp där Roger ingår.

Roger bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är inte gift.

På Rogers nästa födelsedag fyller han 58 år. Den inträffar om 231 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 231 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 343 dagar.

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Svensson