7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Lena Marianne Lambert

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19690223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 23 februari 1969

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Marianne Lambert

Förnamn: Lena Marianne

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Lambert

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2000-04-04

Gatuadress: Dianavägen 8

Postnummer: 132 44

Postort: Saltsjö-Boo

Distrikt: Boo

Församling: Boo församling (018203)

Kommun: Nacka (0182)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Lambert är en 57 årig kvinna och bosatt på Dianavägen 8 i Saltsjö-Boo. Hennes bostad är en villa på 154 kvm . Hon flyttade in på adressen den 4 april 2000 och har sammanlagt bott där i 26 år och 86 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Lambert?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Dianavägen 8

Latitud: 59.309815   |   Longitud: 18.237551

Registrerat på adressen


Dianavägen 8
132 44 Saltsjö-Boo

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2018-07-26 (7 år) Ägare Lena Lambert Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2018-07-26 (7 år) Lena Lambert Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 154 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 3 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Scappino AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,3 Vinst (MSEK) 0,5
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 1,3 0,5
Intito Sverige AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Extern VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 35,8 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Extern VD 0 2024 35,8 0
Lena Lambert Consulting AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, VD 100% 2025 0 0,1

Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 126 dagar)

Födelsedag

23 februari (en tisdag om 239 dagar)

Födelsedatum

1969-02-23 (en söndag för 20 945 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 239 dagar (en fredag)

Lena Lambert är en 57 årig kvinna och bosatt på Dianavägen 8 i Saltsjö-Boo. Hennes bostad är en villa på 154 kvm . Hon flyttade in på adressen den 4 april 2000 och har sammanlagt bott där i 26 år och 86 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 132 44, är 622 243 kr per år och 1,27 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 150.

Förutom Lena bor också Hans Lambert på adressen. Där har han bott i 26 år och 86 dagar sedan han först registrerades där den 4 april 2000. På adressen finns också en hund registrerad som Lena är ägare till. Lena är gift med Hans Lambert .

Lenas nästa födelsedag är om 239 dagar då hon fyller 58 år. Hennes namnsdag är om 50 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 2 år och 239 dagar (en fredag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har 3 bolagsengagemang ( Scappino AB , Intito Sverige AB och Lena Lambert Consulting AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Lambert