7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-25
Edouard Rezko
Årsinkomst: Kolla Edouards lön anonymt
Personnummer: 19690303-
Ålder: 57 år
Födelsedag: 3 mars 1969
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Edouard Rezko
Förnamn: Edouard
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Rezko
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-07-16
Gatuadress: Bergbackagatan 1 lgh 0902
Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 2 från vänster
Postnummer: 553 12
Postort: Jönköping
Församling: Jönköpings församling (068002)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Edouard Rezko är en 57 årig man och bosatt på Bergbackagatan 1 lgh 0902 i Jönköping. Han flyttade in på adressen den 16 juli 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 344 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bergbackagatan 1 lgh 0902
Registrerat på adressen
553 12 Jönköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Edouard kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Edouard hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Edouard har inga bolagsengagemang
Mer om Edouard
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
57 år (och 114 dagar)
Födelsedag
03 mars (en onsdag om 251 dagar)
Födelsedatum
1969-03-03 (en måndag för 20 933 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 2 år och 251 dagar (en lördag)
Edouard Rezko är en 57 årig man och bosatt på Bergbackagatan 1 lgh 0902 i Jönköping. Han flyttade in på adressen den 16 juli 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 344 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Edouards bostadsområde, på postnummer 553 12, är 467 278 kr per år och 3,86 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Edouards ingår. Edouards lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.
Förutom Edouard bor också Ghada Kalaa Mraoui Rezko på adressen. Där har hon bott i 12 år och 228 dagar sedan hon först registrerades där den 9 november 2013. Edouard är gift med Ghada Kalaa Mraoui Rezko .
Edouards nästa födelsedag är om 251 dagar då han fyller 58 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 251 dagar (en lördag).
Edouard har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Edouard i Sverige Edouard Lembi Lokombe i Hägersten, Edouard Gedda i Västra Frölunda och Edouard Loba i Skärholmen.
Informationen om Edouard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Edouard Rezko
Var bor Edouard?
Hur gammal är Edouard?
Edouard Rezko är 57 år gammal och föddes den 3 mars 1969. Han fyller 58 år den 3 mars.
Har Edouard några bolagsengagemang?
Edouard har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Edouard några fordon?
Är Edouard gift?
Edouard är gift med Ghada Kalaa Mraoui Rezko.
Vilket telefonnummer har Edouard?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Edouard.
Vilket stjärntecken har Edouard?
Edouard har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Edouard folkbokförd?
Edouard Rezko är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Edouard?
Edouard Rezko tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Edouard?
Edouard Rezko tillhör Jönköpings församling.