7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Carl-Magnus Tovstedt

Årsinkomst: Kolla Carl-Magnus lön anonymt

Personnummer: 19690308- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 8 mars 1969

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Carl-Magnus Tovstedt

Förnamn: Carl-Magnus

Tilltalsnamn: Carl-Magnus

Efternamn: Tovstedt

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-06-07

Gatuadress: Erlandsliden 14

Postnummer: 302 93

Postort: Halmstad

Församling: Söndrum-Vapnö församling (138009)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl-Magnus

Carl-Magnus Tovstedt är 57 år gammal och bor på Erlandsliden 14 i Halmstad. Hans bostad är en villa på 103 kvm . Där har han bott i 25 år och 27 dagar sedan han flyttade in den 7 juni 2001. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Carl-Magnus

Informationen om Carl-Magnus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl-Magnus Tovstedt?

Vad tjänar Carl-Magnus?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl-Magnus
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl-Magnus Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Erlandsliden 14

Latitud: 56.664079   |   Longitud: 12.808638

Registrerat på adressen


Erlandsliden 14
302 93 Halmstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BICHON HAVANAIS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2012-04-16 (14 år) Ägare Lise-Lott Tovstedt Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2012-04-16 (14 år) Lise-Lott Tovstedt Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl-Magnus kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl-Magnus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl-Magnus bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 103 kvm

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl-Magnus har inga bolagsengagemang


Mer om Carl-Magnus


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 118 dagar)

Födelsedag

08 mars (en måndag om 247 dagar)

Födelsedatum

1969-03-08 (en lördag för 20 937 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 247 dagar (en torsdag)

Carl-Magnus Tovstedt är 57 år gammal och bor på Erlandsliden 14 i Halmstad. Hans bostad är en villa på 103 kvm . Där har han bott i 25 år och 27 dagar sedan han flyttade in den 7 juni 2001. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 302 93, som är Carl-Magnus bostadsområde, är medelinkomsten 470 791 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,79 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Carl-Magnus ingår. Carl-Magnus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 172.

Carl-Magnus bor tillsammans med 2 personer: Lise-Lott Tovstedt , Malin Tovstedt . På adressen finns också en hund registrerad som Carl-Magnus inte är ägare till. Carl-Magnus är gift med Lise-Lott Tovstedt .

Carl-Magnus har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 247 dagar då han fyller 58 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 247 dagar (en torsdag).

Carl-Magnus har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl-Magnus i Sverige Carl-Magnus Chalmers i Täby, Carl-Magnus Hallberg i Huddinge och Carl-Magnus Skjöldebrand i Ljungby.

Informationen om Carl-Magnus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl-Magnus Tovstedt