7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Aziza Jaheed
Årsinkomst: Kolla Azizas lön anonymt
Personnummer: 19690330-
Ålder: 57 år
Födelsedag: 30 mars 1969
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Aziza Jaheed
Förnamn: Aziza
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jaheed
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-05-31
Gatuadress: Kruthornsvägen 14 lgh 1103
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 192 32
Postort: Sollentuna
Distrikt: Sollentuna
Församling: Sollentuna församling (016301)
Kommun: Sollentuna (0163)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Aziza Jaheed är en kvinna på 57 år som bor på Kruthornsvägen 14 lgh 1103 i Sollentuna. bostad är en lägenhet med 3 rum på 66 kvm . Där har hon bott i 1 år och 15 dagar sedan hon flyttade in den 31 maj 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kruthornsvägen 14 lgh 1103
Registrerat på adressen
192 32 Sollentuna
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Aziza kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Aziza hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Azizas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 66 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1963
Bolagsengagemang | 0 st
Aziza har inga bolagsengagemang
Mer om Aziza
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
57 år (och 77 dagar)
Födelsedag
30 mars (en tisdag om 288 dagar)
Födelsedatum
1969-03-30 (en söndag för 20 896 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 2 år och 288 dagar (en fredag)
Aziza Jaheed är en kvinna på 57 år som bor på Kruthornsvägen 14 lgh 1103 i Sollentuna. bostad är en lägenhet med 3 rum på 66 kvm . Där har hon bott i 1 år och 15 dagar sedan hon flyttade in den 31 maj 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Azizas postnummer, 192 32, är medelinkomsten 367 433 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,89 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Aziza och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Aziza ingår. Azizas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 95.
Aziza bor tillsammans med 3 personer: Hamid Jaheed , Shamla Jaheed , Weeda Jaheed . Hon är inte gift.
På Azizas nästa födelsedag fyller hon 58 år. Den inträffar om 288 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 2 år och 288 dagar (en fredag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Aziza har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Aziza i Sverige Aziza Aziza i Hägersten, Aziza Mohammed Ahmed i Sundbyberg och Aziza Kortobi i Angered.
Informationen om Aziza kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.