7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Thomas Elis Andersson

Årsinkomst: Kolla Thomas lön anonymt

Personnummer: 19690430- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 30 april 1969

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 17 april

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Thomas Elis Andersson

Förnamn: Thomas Elis

Tilltalsnamn: Thomas

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Soprangatan 10

Postnummer: 332 31

Postort: Gislaved

Församling: Gislaveds församling (066201)

Kommun: Gislaved (0662)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Thomas

Thomas Andersson är en man på 57 år som bor på Soprangatan 10 i Gislaved. Thomas bostad är en villa på 121 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Thomas

Informationen om Thomas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Thomas Andersson?

Vad tjänar Thomas?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Thomas
Kreditstatus?

Nyfiken på Thomas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Soprangatan 10

Latitud: 57.287773   |   Longitud: 13.529700

Registrerat på adressen


Soprangatan 10
332 31 Gislaved

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
FRANSK BULLDOGG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2012-07-12 (13 år) Ägare Matina Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2012-07-12 (13 år) Matina Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Thomas kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Thomas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Thomas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 121 kvm

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
InTime it AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 4,3 Vinst (MSEK) −0,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 25-50% 2024 4,3 −0,3

Mer om Thomas


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 58 dagar)

Födelsedag

30 april (en fredag om 307 dagar)

Födelsedatum

1969-04-30 (en onsdag för 20 877 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 307 dagar (en måndag)

Thomas Andersson är en man på 57 år som bor på Soprangatan 10 i Gislaved. Thomas bostad är en villa på 121 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Thomas postnummer, 332 31, är medelinkomsten 387 397 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,77 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Thomas och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gislaved där Thomas ingår. Thomas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.

Thomas bor tillsammans med 2 personer: Matina Andersson , Hilda Andersson . På adressen finns en hund (som Thomas inte är ägare till). Han är gift med Matina Andersson .

På Thomas nästa födelsedag fyller han 58 år. Den inträffar om 307 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 307 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 294 dagar.

Namnet Elis är 'Svensk form av Elias'.

Thomas har 1 bolagsengagemang ( InTime it AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Thomas i Sverige Thomas Sjögren i Göteborg, Thomas Carlström i Ornö och Thomas Ritter i Stockholm.

Informationen om Thomas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Thomas Andersson